Містер Пу навчить індійців правильно справляти нужду Автор: lesya · Опубліковано: 17.04.2014 16:14 · Розділ: Екологія

Екологічна проблема в Індії на сьогоднішній день стоїть досить гостро. І якщо у розвинених країнах основні забруднювачі атмосфери – це автомобілі та промислові виробництва, то в Індії чи не найголовнішу проблему складають туалети. Точніше, навіть не туалети, а їх відсутність.

Так, проблема зі справлянням повсякденних потреб у цій країні далека від вирішення. Більшість населення доступу до каналізації немає, в результаті чого оточуюче середовище піддається забрудненню. Раніше влада Індії навіть вдалася до радикальних методів, змусивши усіх чоловіків, які бажають одружитися, будувати туалети. Так, місцеві установи реєстрації шлюбу давали дозвіл на одруження лише тоді, коли чоловік, майбутній глава сімейства, доводив, що він здатен забезпечити сім’ю достойним туалетом.

Тепер же за справу взялися співробітник Дитячого фонду ООН, які вирішили навчити маленький мешканців Індії, як правильно справляти нужду.

Зробити це, зваживши на психологію підростаючого покоління, було вирішено за допомогою мультсеріалу та вигаданих героїв. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Навчити індійських дітей усім правилам дефекації випало героєві на ім'я Mister Poo (Містер Какашка). Творці мультфільму створили цілу історію про неймовірні пригоди персонажа. Відео отримало назву Poo Party.

Зовнішність головного героя повчального мультфільму повністю відповідає суті проблеми, яка, як пише видання, є звичним видовищем на вулицях більшості індійських населених пунктів.

Так, мешканці країни більше полюбляють справляти нужду на вулиці, аніж у спеціально відведених для цього місцях, тому прототипи містера Пу можна побачити повсюди. Що найцікавіше: людність місць індійців абсолютно не бентежить.

Попри те, що затія співробітників ООН може видатися кумедною, все набагато серйозніше. За даними UNICEF, більше шестисот мільйонів людей в Індії, а це майже половина всього населення, не користуються таким здобутком людської цивілізації, як туалет. Дехто просто немає доступу до туалетів (серед них і двадцять вісім мільйонів школярів), інші ж стали заручниками власних звичок.

В рамках кампанії з поширення культури туалетів було навіть створено спеціальний сайт, який наводить і справді шокуючі дані: кожного дня більше шістдесяти п’яти мільйонів фекалій опиняються на вулицях Індії замість того, щоб потрапити до каналізації. При чому ситуація критична не лише у віддалених селах, але й у великих містах країни.

За словами ініціаторів проекту, проблема з туалетами стосується цілої країни, незалежно від того, чи мова йде про міста, чи про села. Сліди людської життєдіяльності ви можете виявити всюди: на дитячому майданчику чи біля вікон престижного офісу.

Така ситуація критична не лише в естетичному плані – антисанітарія сприяє швидкому поширенню багатьох інфекцій, саме тому настав час взятися за вирішення цієї проблеми серйозно, використовуючи всі можливі методи. "Якщо ми й далі будемо байдужими, то це тільки погіршить ситуацію", - говорить Марія Фернандез, координатор проекту.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу