Куди інвестують гроші мільйонери Автор: lesya · Опубліковано: 17.04.2014 15:27 · Розділ: Економіка

Мільйонери воліють витрачати гроші на космічні дослідження (фото з lenta-ua.net)
Мільйонери воліють витрачати гроші на космічні дослідження (фото з lenta-ua.net)

Сидіти на роботі від ранку до вечора за недостойну зарплату – таке до вподоби далеко не кожному. Як перехідний етап – будь ласка, та все ж неохота все життя провести в чотирьох стінах непрезентабельного офісу.

Щоб цього уникнути і забезпечити собі безтурботне у фінансовому плану майбутнє, люди обирають альтернативні шляхи. Хтось кладе гроші в банк на депозит, живучи на проценти, інші ж розпочинають власну справу, вивчаючи управління грошовими потоками та види грошових потоків.

Якщо підприємницької жилки у вас немає, прекрасною альтернативою своєму бізнесу можуть стати інвестиції. Так, якщо у вас є певний капітал, було б непогано не маринувати його вдома, а вкласти у щось таке, що б через деякий час могло принести гроші. І гроші немалі. Але тут виникає запитання: куди інвестувати? Справді, кому довірити зароблені чесною працею гроші, щоб отримати хоч якусь гарантію того, що ви з ними не попрощаєтеся назавжди? Тут варіантів є багато, але поради будуть зайвими: спершу слід ретельно вивчити тенденції економічного ринку, розставити власні пріоритети, порадитися з кваліфікованими фахівцями, а вже тоді інвестувати капітал. Якщо ви – любитель екзотики, давайте поглянемо, куди інвестують гроші найбагатші світу цього.

Недавно міжнародна консалтингова компанія Knight Frank вирішила провести дослідження, щоб з’ясувати, яку галузь для інвестицій обирають люди, у вільному розпорядженні яких перебуває не менше тридцяти мільйонів доларів.

Всього було вивчено і проаналізовано інвестиційний потенціал двадцяти трьох мешканців різних країн, сумарний інвестиційний капітал яких склав $ 1,5 трлн.

Отож куди вкладають гроші мільйонери? Любителі розкоші віддають перевагу творам мистецтва і купівлі класичних автомобілів, не забуваючи про золото та інші коштовності. До списку інвестиційної продукції потрапили і старовинні меблі, які останнім часом почали повертати втрачені раніше позиції.

Якщо успішними інвестиціями вважати вклади у саморозвиток та відпочинок, то найбагатші світу цього віддають перевагу власним гоночним автомобілям та альпінізму в Гімалаях.

Проте найбільш незвичними інвестиціями є інвестиції в космос. Космічні дослідження привертають пильну увагу провідних інвесторів, яких цікавить все, що зв’язане з космосом – від польотів до видобування корисних копалин на астероїдах. В цілому, згідно з даними дослідження, більше сімдесяти приватних інвесторів виявили цікавість у цьому напрямку, вклавши в дану галузь більше двох сотень мільярдів доларів.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.