5 способів підвищити власну продуктивність Автор: lesya · Опубліковано: 16.04.2014 23:50 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту fugol-writer.com
Фото з сайту fugol-writer.com

Ми навіть не підозрюємо, на що спроможний наш організм: лише одиницям вдається розгадати власні можливості, і вони, ці люди, видаються нам якимись чарівниками чи гостями з інших світів. І якщо йогом, що бігає по розпеченому вугіллю чи смакує шматки скла, стане не кожен, то принаймні змусити наш організм працювати продуктивніше ми можемо.

При цьому ми можемо саме працювати продуктивніше, а не збільшувати результативність праці за рахунок збільшення часу, присвяченого роботі. І зробити це не так уже й складно.

1. Перше, що ми повинні зробити, це відредагувати список справ. Обмежте список, не плануйте багато на один день. Одна, дві, максимум три важливі справи на один робочий день, не більше. Ці найважливіші справи зробіть якнайскоріше – можна вдома, можна одразу після приходу на роботу. Коли ви з найважливішими справами упораєтеся, доповнюйте список справами дрібнішими, але робити це слід лише тоді, коли з основними справами ви закінчте.

Можна скласти список справ увечері – прокинувшись наступного дня, ви не зволікаючи зможете взятися до праці.

2. Навчіться заміряти результати роботи, а не час, який ви на неї витратили. Якщо обсяг роботи великий, розбийте її на менші, проміжні етапи. Щодня викреслюйте, що зроблено, навіть якщо на виконання проекту йде дуже багато часу.

Спробуйте також складати список зробленого за минулий день. Це допоможе поглибити мотивацію, зарядивши вас позитивною енергією на наступний день.

3. Важливо виробити у собі звички, які допоможуть вам приступати до роботи. Справа в тому, що люди за відсутності чіткого плану роботи, зранку відволікаються на цілу низку непотрібних дрібниць.

Тому потрібно дати організмові певний сигнал, який налаштує його на робочий лад. Можна пити каву і переглядати улюблені сайти на оновлення, але це повинно тривати лише до тих пір, поки ви п’єте каву. Допили каву – пора приступати до роботи. В якості звички можете вимикати телефон чи прослуховувати улюблену музику.

4. Щоб працювати продуктивніше, необхідно зрозуміти, де ви витрачаєте час надарма. Може, ви надто багато часу витрачаєте на вибір одягу? Тоді підготуйте вбрання звечора. А може, ви надто багато часу витрачаєте на соціальні мережі? З’ясувавши, що забирає у вас час, почніть працювати над викоріненням негативних звичок.

5. Дуже важливо формувати звички, які сигналізуватимуть про припинення роботи. Якщо ви працюєте більше норми, то, скоріше за все, важливі справи звикли відкладати на потім. Необхідно навчитися добре розслаблятися.

Спробуйте закінчувати роботу в строго зазначений час: так ви навчитеся правильно розставляти пріоритети, щоб починати з найбільш важливого.

Спробуйте вимкнути свій лептоп від електромережі – розрядиться акумулятор, і ви хоч-не-хоч припините роботу.

Інший варіант – по завершенню роботи заплануйте щось приємне: якщо ви, для прикладу, маєте зустрітися з друзями, то, ймовірно, працюватимете набагато продуктивніше.

На додачу, виробіть ритуал релаксації. Після роботи ви можете здійснити пішу прогулянку, заведіть щоденник чи обговорюйте минулий день з близькими.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.