В животі американця виявили власну пивоварню Автор: lesya · Опубліковано: 16.04.2014 21:57 · Розділ: Медицина

Що може бути смачніше, ніж кухоль хмільного холодного пива у літню спеку? Нічого, подумає більшість любителів цього пінистого напою. Може, й нічого, та явно не для одного американця, мешканця Техасу, з яким пиво зіграло злий жарт.

Одного разу літній мешканець Техасу – а героєві історії виповнився шістдесят один рік – відчув сильне запаморочення. Гадаючи, що все минеться, він приліг, але це не допомагало. Тоді чоловік вирішив викликати швидку допомогу – мало які сюрпризи може готувати шістдесятиоднорічний організм…

В результаті диспетчери міста Лаббок, прийнявши виклик від літнього американця, який поскаржився на сильне запаморочення, відправили за вказаною адресою фельдшера. Приїхавши на місце події, лікар, як і годиться, скористався алкотестером, щоб перевірити, чи не вживав, бува, пацієнт алкоголю, який, як відомо, частенько стає причиною запаморочення, особливо коли з ним перебрати.

Отримавши результати, лікар неабияк розлютився: кількість алкоголю в крові пацієнта уп’ятеро перевищувала допустимий для водіння рівень, затверджений законодавством Техасу. Розлючений медпрацівник порадив літньому чоловікові бути обережнішим зі спиртними напоями, обмеживши їх вживання. Він заявив, що запаморочення – наслідки звичайнісінького сп’яніння, на що пацієнт відповів, що він не випив ані краплі.

Розгублений фельдшер, не знаючи, що діяти, вирішив відвезти чоловіка до лікарні для подальшого обстеження. В результаті ретельних аналізів і обстежень гастроентерологи міста Лаббок виявили, що в животі чоловіка знаходиться… невелика пивоварня.

Звісно, ніякої установки для варіння пива чоловік не ковтав. Просто кишечник чоловіка в надлишку виробляє пивні дріжджі, що й стало причиною усіх неприємностей.

Фактично, шлунково-кишковий тракт літнього американця працює, як невелика пивоварня. За словами медиків, причина захворювання чоловіка криється у дріжджових грибках, які поселилися в шлунку чоловіка майже десять років тому. Саме тоді він лікувався, приймаючи антибіотики, і вони, як пояснюють лікарі, вбили природню мікрофлору кишечнику.

Жінка пенсіонера, сама медсестра, розповіла, що від її чоловіка часто тхне алкоголем – і це при тому, що проблем зі спиртними напоями і якогось потягу до алкоголю у чоловіка ніколи не було. Вивівши грибок, чоловік позбувся проблем.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Інші новини розділу