Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 16.04.2014 20:20 · Розділ: Події у світі

Курйозний та не зовсім кумедний випадок стався у Британії. Минулих вихідних дванадцятирічна школярка, що навчається в одній з початкових шкіл, стала матір’ю. Батько дитини – її тринадцятирічний приятель – не тямить себе від щастя. Підлітки поклялися назавжди бути разом.

Фактично, юні британці стали наймолодшими батьками Великобританії. Мешкає пара у Лондоні, і попри те, що в столиці країни щодня народжуються тисячі немовлят, подія не могла пройти повз увагу громадськості: як-не-як, матері новонародженої дівчинки заледве виповнилося дванадцять років.

За інформацією місцевих видань, діти познайомилися, коли дівчинці було десять, а хлопчикові – одинадцять. Дитину вони зачали вже через рік після знайомства – матері на момент зачаття вже виповнилося одинадцять років.

Імена новоспечених батьків зі зрозумілих причин не розголошуються, але вони зізналися журналістам, що їхній роман триває вже більш року. Підлітки переконані, що їхні почуття – вічні, вони шалено закохані і планують провести разом все своє життя.

За словами знайомих пари, вони дійсно не тямлять себе зі щастя. «Звичайно, вони опинилися у складній ситуації, та їх підтримують дідусі та бабусі маляти, які з ентузіазмом сприйняли звістку про вагітність. Мама і тато новонародженої дівчинки зустрічаються більше року, тому це не швидкоплинний роман, а справжнє кохання. Вони нерозлучні і мають намір одружитися, щоб разом виховувати донечку», - говорять друзі новоспечених батьків.

До речі, самі школярі не стали приховувати від усіх факт народження дитини – в соціальних мережах вони розмістили знімок, на якому зображені разом з новонародженою дитиною.

Коли про народження дитини у дванадцятирічної дівчинки дізналися в світі, журналісти вирішили побесідувати з батьком дівчини. Він погодився дати інтерв’ю лондонській радіостанції LBC, однак виступив під псевдонімом Грег. За словами чоловіка, він пишається своєю донькою, і це попри те, що його шокував надто ранній початок її статевого життя.

Тим не менше, ні про яку ганьбу мова не заходить. І все, що подарувала йому донька, це неймовірна радість, якій, звісно, передував шок.

Як і кожні батьки, батьки дівчинки не можуть проводити зі своїми дітьми по двадцять чотири години на добу, отож і недогледіли вони, що відбувалося між дітьми. Та в той же час інші підлітки захоплюються наркотиками, тоді як його донька привела на світ чудове малятко. І тепер їхнє завдання, як і завдання будь-яких інших батьків, підтримати новоспечених молодят, а не дорікати їм, говорить чоловік під псевдонімом Грег.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу