Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2014 22:33 · Розділ: Події у світі

Досить кумедний і неоднозначний випадок стався цими днями в Уругваї. Один американський журналіст викурив сигарету, забиту марихуаною, прямо під час бесіди з самим президентом Уругваю. Більше того, інтерв’ю транслював в рамках телепередачі один місцевий канал.

Американець Крішна Андаволу вирішив перевірити, як Хосе Мухіка ставиться до марихуани: не так давно Мухіка легалізував вживання канабісу в своїй країні.

Сам президент цигарки не курив, однак ініціативу журналіста сприйняв досить позитивно. Така трохи зухвала поведінка журналіста викликала доброзичливі емоції в президента країни.

Та перед тим, як засмалити косяк, журналіст все-таки запитав дозволу у президента країни. Як не дивно, Мухіка відповів позитивно.

Сам журналіст Андаволу приїхав у Монтевідео спеціально для того, щоб зробити репортаж про країну, в якій вживання марихуани легалізоване. Передача отримала промовисту назву «Каннабісна республіка Уругвай».

Нагадаємо, що закон, який дозволив вживання і вирощування в невеликих кількостях марихуани на території Уругваю, був прийнятий у 2013 році. Згідно з ним мешканці країни мають право самостійно вирощувати коноплі в обмежених кількостях, або ж вирощувати рослину в клубах любителів канабісу. Пред’явивши спеціальну картку, можна буде купити марихуану в аптеці – до сорока грамів на місяць.

Нагадаємо, що Хосе Мухіка – досить неординарна особистість. Він – яскравий приклад аскетизму і чесності. Президент країни живе разом з дружиною в особняку, що скидається, скоріше, на стареньку сільську хатину, а живе з того, що вирощує і продає квіти. В усіх починаннях Мухіку підтримує йога дружина, котра також є членом конгресу, а одного разу навіть виконувала обов’язки президента.

Хосе частенько їздить на роботу на велосипеді, а в штаті його охорони – всього двоє співробітників. Хосе був учасником партизанського руху, і колись йому навіть елементарні зручності були за щастя. Від своїх поглядів чоловік не відмовився і тоді, коли, здавалося б, отримав неймовірний та унікальний шанс розбагатіти.

Сам чоловік говорить, що більшість з нас живе за правилами, продиктованими нам ринком. Він же спробував цього впливу уникнути. За словами Хосе, якщо б люди думали і жили правильно, то ресурсів нашої планети вистачило б на все населення Землі. І на довго. При цьому президент не погоджується зі званням "найбіднішого президента світу", адже у нього є все, що йому потрібно.

Джерело: http://www.korzonews.info/

Інші новини розділу