Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2014 20:23 · Розділ: Медицина

Пластична хірургія в новому тисячолітті вийшла на новий рівень, і лікарі не лише навчилися змінювати недосконалі форми органів чи усувати результати аварій – вони вміють вирощувати… людські органи. В результаті таких наукових досягнень навіть люди, що втратили ніс або вухо, отримали надію відновити пошкоджені частини обличчя.

У даному контексті, як бачимо, операції зі збільшення грудей ні в кого вже не викликають ні здивування, ні перестороги. А дарма: виявляється, є пластичні хірурги, здатні невдало провести навіть таку, здавалося б, просту операцію, як вживлення силіконових імплантів.

Недавно внаслідок невдалої операції постраждала одна мешканка Китаю. Тридцятидев’ятирічна Тань Хуей, як і годиться, лягла спати зі своїм бюстом, а проснулася вже без нього. Точніше, бюст був, але не там, де йому слід було бути: один імплантат пересунувся на живіт, а другий на спину.

Прокинувшись вранці і побачивши, що сталося, жінка неабияк налякалася – ще б пак, її груди кудись щезли. Покрутившись перед дзеркалом, жінка врешті-решт відшукала втрачені груди.

Один імплантат перемістився на спину китаянки, поки вона спала (фото взято з сайту http://novosti-n.org/ukraine/read/63196.html)
Один імплантат перемістився на спину китаянки, поки вона спала (фото взято з сайту http://novosti-n.org/ukraine/read/63196.html)

Операцію з вживлення імплантатів жінка провела в 2002 році. Тоді китаянка хотіла втримати свого чоловіка, який знайшов собі коханку, вважаючи, що для цього просто необхідний великий бюст. Через два роки після невдалої операції імплантати дали про себе знати: спершу вони просто почали рухатися, поступово зсовуючись униз.

Інший імплантат зсунувся на живіт (фото взято з сайту http://novosti-n.org/ukraine/read/63196.html)
Інший імплантат зсунувся на живіт (фото взято з сайту http://novosti-n.org/ukraine/read/63196.html)Та всі ці рази китаянка самостійно підтягувала силіконові подушечки на місце. Проте останній раз, як бачимо, виявився критичним, і самостійно поставити груди на місце їй уже не вдалося.


«Я прокинулася і побачила, що одна з моїх грудей тепер на спині, а інша на животі», - говорить Тань. Зрозуміло, що таке переміщення виправити не можливо було без допомоги хірурга. Старі імплантати жінці видалили, вставивши на їхнє місце нові. Її груди тепер не рухаються, силіконові імплантати нікуди не зсуваються. Цікаво, що ж буде через два роки…

Чи вдалося жінці за допомогою бюсту зберегти сім'ю, не повідомляється.

Джерело: http://novosti-n.org/

Інші новини розділу