Пісні Віктора Цоя писалися в Голлівуді на замовлення ЦРУ Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2014 17:10 · Розділ: Музика

Скандальну і досить неоднозначну заявку зробив цими днями один невідомий до цього часу російський політик. Депутат Держдуми Російської Федерації Євген Федоров заявив, що знаменитий співак Віктор Цой був… агентом ЦРУ. За його словами, всі останні пісні Цоя, що мали революційне спрямування, писалися в Голлівуді спеціально на замовлення спецслужб. Творчість Цоя, за словами Федорова, була частиною плану з ліквідації СРСР.

На даний час, говорить депутат, Держдума готує до оприлюднення листи, які є свідченням того, що розвал СРСР – ретельно спланований і підготований переворот, здійснений Сполученими Штатами та очолений агентом США Михайлом Горбачовим, за який необхідно покарати винних.

До речі, в роки перед розпадом СРСР навіть рядові КДБісти знали, що США будує плани з розвалу Радянського Союзу. Одним з ключових моментів цього плану була творчість російського рок-музиканта Віктора Цоя.

Один з колишніх співробітників КДБ розповів депутату, що якось вони (спецлужби) помітили, як Цой в один момент почав співати зовсім інші пісні: від «Алюминиевых огурцов» до «Перемен» - дивний перехід, що насторожив спецагентів. Це ніби дві різні людини, Цой старий і Цой новий; не його стиль і манера, і це відчувається, переконує колишній співробітник Комітету Державної безпеки США.

В результаті низки допитів ними було з’ясовано, що пісні Цою пишуть у Голлівуді, адже сам він писати не вмів. При цьому над текстами працювала команда професіоналів, яка писала пісні російською.

Таких культурних проектів існувало тисячі: ясна річ, один Цой всього цього зробити не міг.

До речі, Федоров – любитель побавитися у всілякі там конспірологічні теорії. На його офіційному сайті зазначається, що Росія втратила суверенітет, програвши війні зі Штатами, а те, що ми зараз бачимо, це лише прикриття. Коротше кажучи, все як завжди зводиться до того, що «світом правлять масони».

Цілком ймовірно, що причиною виникнення цієї теорії став той факт, що дружиною одного з членів рок-гурту Юрія Каспаряна була саме американка. У 1986 році Джоанна Стінгрей контрабандою вивезла до США записи групи і випустила там альбом Red Wave. По примірнику цього альбому вона розіслала лідерам обох країн - Рейгану і Горбачову.

До примірника додавався напис: те, чого ви не можете досягти на дипломатичному рівні, успішно виходить у рок-музикантів.


Інші новини розділу