Китайський бджоляр надів костюм з 460 000 бджіл Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2014 21:25 · Розділ: Події у світі

Відомо, що реклама – рушійна сила бізнесу. Саме за допомогою вдалої та креативної реклами компанії збільшують продажі та примножують свій дохід.

І стосується це не лише великих компаній, але й поодиноких виробників. І чим більше креативу в рекламі, тим більше уваги потенційних споживачів вона привернене, і тим більше шансів є у підприємця на збільшення свого доходу.

Що таке по-справжньому креативна реклама, продемонстрував цими днями один китайський бджоляр: щоб збільшити продажі меду з власної пасіки, він вкрив своє напівроздягнене тіло майже половиною мільйона живих бджіл.

Тридцятичотирирічний Ши Пін з південно-західного китайського мегаполісу Чунцин вдався до вельми небезпечного заходу – він надів на себе «костюм Малефисента» з 460000 живих бджіл.

Незвична рекламна акція відбувалася у два етапи. Спершу напівроздягнений китайський пасічник сфотографувався біля вуликів – всього їх налічувалося більше десяти.

На другій серії фотографій тіло чоловіка практично повністю вкрите комахами, загальна вага яких перевищила сорок п’ять кілограмів.

Такі бджолині «лати» вельми небезпечні, і про це добре відомо пасічнику: «Чесно кажучи, я дуже хвилювався, але я наважився на цей крок, щоб підвищити продажі свого меду, - розповів Ши. - Я звик до бджіл, адже зайнявся цим ремеслом, коли мені було десь так двадцять два роки».

Чоловікові, за його словами, було нестерпно боляче. Але він не міг рухатися, адже все закінчилося б дуже сумно. Поки тривала акція – а це було близько сорока хвилин – бджоли ужалили пасічника не менше двадцяти разів.

Втім, сміливий пасічник застерігає інших від повторення цього трюку. Та якщо хтось, як і він, опиниться в настільки ж безвихідному становищі, що прийнятними стають навіть неприйнятні та небезпечні для життя речі, Ши радить перед рекламою не приймати душ. Не варто використовувати мило, оскільки воно, за словам китайця, збуджує бджіл, а збуджені комахи на вашому тілі - зовсім не жарт.

Зауважимо, що в провінції Чунцин «костюми» з живих бджіл – не рідкість. Місцеві пасічники для збільшення продажів частенько йдуть на такі міри. Більше того, на північному заході Китаю у 2009 році пара бджолярів навіть вирушила в таких костюмах до вівтаря.

Зауважимо, що Китай значиться у списку лідерів серед експортерів меду. Тим не менше, в низці країн продукцію китайського бджільництва було заборонено через підозру у фальсифікації меду та воскових продуктів.

Щоправда, світовий рекорд китайцю побити не вдалося - рекордсменом у даній справі до сьогодні вважається Віпін Сет, мешканець Індії, який надів на себе «костюм», загальною вагою в шістдесят один кілограм.


Інші новини розділу