Американка поскаржилася поліції на низьку якість купленої марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2014 18:48 · Розділ: Події у світі

Наркотики і поліція – речі, здавалося б, несумісні. Точніше, сумісні, але, скоріше, в якості ворогів. Принаймні в більшості країнах світу наркотики, нехай і легкі, перебувають поза законом, і хіба що поліцейські-правопорушники ставляться до них лояльно. А ті, хто слідує закону, роблять так, як зробили поліцейські американського міста Лафкін, розташованого в штаті Техас.

Отримавши дивну скаргу від тридцятисемирічної дами, вони, наперекір очікуванням останньої, заарештували її – за придбання та зберігання наркотиків. Тепер жінка перебуває у місцевій в'язниці.

Поліцейські, скоріше за все, так би й ні про що не дізналися, якби Евелін Гамільтон (Evelyn Hamilton) сама не зателефонувала в поліцію і в усьому не зізналася.

Американка поскаржилася поліцейським, що наркоторговець продав їй марихуану низької якості, а потім відмовився повернути за неї гроші. Обурена і розлючена Евелін вирішила покласти край такому свавіллю, звернувшись за допомогою до правоохоронних органів.

Правоохоронці прибули до будинку «потерпілої», уважно вислухали, що сталося а тоді запитали, чи залишилося в жінки ще трохи тієї марихуани, яку вона купувала. Та з готовністю погодилася показати неякісний товар: не ховаючись, Евелін прямо з бюстгальтера досягла невеликий пакетик з травою і продемонструвала його поліцейським, за що й була негайно заарештована.

Марихуана легалізована в кількох штатах (фото з zablpedia.ru)
Марихуана легалізована в кількох штатах (фото з zablpedia.ru)

Коли правоохоронці проводили допит, жінка знову розповіла, що стало причиною її звернення в поліцію. Вона хотіла покарати нечесного наркоторговця, який підсунув їй неякісний товар, а потім відмовлявся повернути за нього гроші. Тепер жінка перебуває під вартою у місцевій в’язниці.

Зауважимо, що скарги на низьку якість марихуани надходять у поліцію США вже не вперше. Недавно один з таких випадків стався у штаті Міссурі – місцевому мешканцю теж не сподобалася якість конопель, які він придбав у наркоторговця, на що він і поскаржився в поліцію. Та якщо скарги любителів покурити марихуану ще можна якось виправдати (недалекістю та незнанням закону, адже в деяких штатах США марихуану легалізували), то вчинок однієї американки взагалі розумінню не піддається: коли замість кокаїну їй продали цукрову пудру, вона також звернулася в поліцію з відповідною скаргою, за що її й запроторили за ґрати.


Інші новини розділу