Канадський дантист планує клонувати дитину із зуба Джона Леннона Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2014 16:19 · Розділ: Суспільство

На світі чимало диваків, як серед простих людей, так і серед геніїв-учених. Та якщо останнім можна пробачити їхні дивацтва, списавши все на нетрадиційний ракурс світосприйняття, то у випадку з людьми звичними така особливість характеру чи поведінки перетворюється у щось кумедне та незрозуміле, іноді навіть огидне. Такі собі спроби самовираження, які нерідко перетворюють любителів епатажу на посміховиськ. А іноді дивакуваті витівки - не що інше, як банальна самореклама...

Так, важко сприйняти всерйоз заяву одного канадського дантиста, який вирішив стати батьком знаменитого музиканта. І не будь-кого, а самого Джона Леннона!!!

Стоматолог з Канади кількома днями раніше заявив, що клонує дитину з зуба учасника легендарної рок-групи The Beatles. Отриману в такий спосіб дитину лікар готовий вирощувати, як власного сина.

Запеклий фанат рок-музиканта, стоматолог Майкл Зук (Michael Zuk), придбав корінний зуб Леннона три роки тому. За нього на одному з аукціонів, присвячених знаменитостям, канадець заплатив цілих тридцять три тисячі доларів. За словами Майкла, разом із зубом він отримав щось більше - право власності на ДНК музиканта. І він вирішив цим правом скористатися, заявивши про це всьому світові в ефірі телепередачі Dead Famous DNA, присвяченої ДНК знаменитостей.

Зук сміливо зауважив, що має намір клонувати дитину з зуба Леннона. За словами чоловіка, сучасні технології дійшли до того, що з зуба можна буде зробити практично все. Головне, щоб генетичного матеріалу було достатньо. Стоматолог зізнався, що його головна мета – мати власного Джона Леннона.

Чоловік не має наміру порушувати закон. Та він готовий його обійти: якщо в одній країні закон обмежує використання ДНК з метою клонування, то в іншій таких обмежень, очевидно, немає. У такий спосіб дантист Майкл планує добряче заробити. За його власним зізнанням, доступ до ДНК легендарного Джона Леннона вартує не одного мільйона доларів.

Дантист Майкл (фото з сайту dailyman40.com)
Дантист Майкл (фото з сайту dailyman40.com)

Більше того, Зук вже настільки заглибився у власні мрії, що будує неймовірні плани на майбутнє. Якщо процес клонування виявиться вдалим, він роститиме сина самостійно, і докладе усіх зусиль, щоб клонований Джон Леннон ріс благородним тримався подалі від сигарет і наркотиків. Звісно, виховання не обійдеться без гітари, адже її в першу чергу повинен освоїти Леннон.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.