Американський підліток став студентом одразу всіх університетів Ліги Плюща Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2014 23:15 · Розділ: Освіта

Стати студентом престижного вузу не так уже й легко. Потрібно не лише мати достатньо коштів на оплату навчання, але й необхідний певний багаж знань, адже неуки не потрібні ні в Гарварді, ні в Оксфорді, ні в будь-якому іншому університеті так званої Ліги Плюща. Тим не менше, є студенти, яким це під силу. Більше того, їхня настирливість вражає: для прикладу, сімнадцятирічний Куаз Енін був зарахований одразу до восьми університетів Ліги Плюща.

Юнак навчався в школі William Floyd High School на Лонг- Айленді. За даними Daily News, Куаз Енін (Kwasi Enin) був зарахований до лав студентів одразу всіх елітних вищих навчальних закладів, що належать до так званої Ліги Плюща (The Ivy League).

Нагадаємо, що Лігою Плюща називають об’єднання восьми приватних американських університетів, найбільш престижних навчальних закладів не лише Америки, але й цілого світу. Якість освіти випускників дуже висока, тому й конкурс при вступі немалий.

Розташовані ці університети в семи штатах США. До складу асоціації входять Браунівський та Гарвардський університети, Єльський університет, Колумбійський і Корнельський, Пенсільванський та Прінстонський університети, а також Дартмутський коледж.

Талановитий підліток вирішив подати документи одразу в усі вищі навчальні заклади з розрахунком вступити хоча б до одного з них. У такий спосіб він суттєво підвищував шанси на вступ, і таку практику частенько використовують наші студенти. Склавши іспити, хлопець отримав відповідь з університетів, яка його неабияк здивувала, втішила і вразила: його було прийнято у всі вісім престижних навчальних закладів.

Ім’я старшокласника одразу стало відоме в цілому світі – не кожному вдається своїми знаннями вразити найсуворіших екзаменаторів найбільш престижних університетів світу. Батьки хлопця – іммігранти з Гани, медики за професією. Куаз Енін хоче продовжити сімейну традицію, здобувши медичну освіту.

Фото з bostinno.streetwise.co
Фото з bostinno.streetwise.co

Батьки Куаза – явно не багатії, тож хлопець може стати прикладом для багатьох, які власні невдачі в житті списують на обставини. Мати хлопця працює медсестрою, батько - медбратом, а хлопець вже вирішив точно: він стане лікарем. Зі спеціальністю остаточно Куаз не визначився, але його приваблює кардіологія і неврологія.

Зауважимо, що конкурс на вступ до університету був досить високий. В середньому студентами стали менше дев’яти відсотків абітурієнтів.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.