Майстер фен-шую загинув, показуючи клієнтам ідеальне місце для похорону Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2014 20:49 · Розділ: Події у світі

Доля – дама непередбачувана, яка готує нам чимало несподіванок. Часом вони приємні, часом трагічні; іноді вона любить над нами піджартувати, та часом її жарти скидаються на чорний гумор.

Власне, так вона вчинила з п’ятдесятип’ятирічним майстром китайської філософії фен-шуй на ім’я Чжен Гоцянь, який загинув, показуючи замовникам «ідеальне місце» для поховання.

Родичі китайця Де Мена, який недавно помер, звернулися до Чжена з проханням показати їм ідеальне місце для поховання померлого. Літній чоловік погодився – як-не-як, це його робота. Разом з родичами він вирушив на гірське кладовище, розташоване в провінції Гуандун. Але родина покійного так і не встигла вибрати достойне для поховання місце – через кілька хвилин після того, як делегація прибула на цвинтар, там стався зсув ґрунту, в результаті якого загинули практично всі, хто там був.

Так, під товщею землі знайшли свою смерть сам майстер, двоє родичів померлого Де Мена, даос на ім’я Ву та троє працівників кладовища. Ситуацію можна було б назвати кумедною, якби вона не була настільки трагічною… Ідеальне місце для поховання, нічого не скажеш…

Врятуватися під час моторошного каменепаду вдалося лише одному з присутніх, але він до сих пір не може оговтатися від шоку. Ще б пак: як тут не повіриш в існування потойбіччя і темних сил.

Зауважимо, що спеціаліст з фен-шуй Чжен Гоцянь брав за свої консультації досить дорого – він був одним з найдорожчих майстрів своєї справи. До нього за допомогою зверталося чимало знаменитостей та місцевих чиновників. Але, очевидно, майстер прорахувався: за кілька хвилин до трагедії Чжен невпинно базікав про те, наскільки вибране ним кладовище багате позитивними вібраціями та як чудово воно підходить для похорону. Очевидно, його трактування вібрацій було неправильне.

Вчинок майстра неабияк здивував його товариша, метафізика Лі Ченгзе. Того добряче вразила звістка про загибель друга, і він взагалі не може зрозуміти, навіщо Чжен пішов у гори в той фатальний день, ще й потягнувши за собою родичів загиблого. Щоб зрозуміти всю безглуздість рішення, не потрібно бути екстрасенсом чи пророком, вміти передбачати майбутнє чи спілкуватися з духами: за кілька днів до трагедії на півдні Китаю розпочалися сильні зливи, які забрали життя не менше десяти осіб, що мешкали в провінції Гуандун. Очевидно, смертельний каменепад і був наслідком цих злив.

Джерело: http://www.ridus.ru/

Інші новини розділу