Лисий перукар злітав в Іспанію, скориставшись паспортом подруги-білявки Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2014 16:01 · Розділ: Події у світі

Аеропорти навіть розвинених держав працюють недосконало: всі ми – люди, і нам властиво не лише помилятися, але й іноді лінь належним чином виконувати свої прямі обов’язки.

Недавно в негативному світлі постали контрольні аеропортові служби Великобританії: вони пропустили через кордон чоловіка, який летів не за своїм паспортом. Але не подумайте, що він скористався паспортом схожої на нього людини, зовсім ні: лисий чолов’яга пред’явив на кордоні паспорт своєї подруги-білявки.

Так, перукар Ніл Клулоу, на голові якого красується солідна лисина, зміг здійснити переліт з Великобританії до Іспанії, пред’явивши при проходженні паспортного контролю не свої документи, а паспорт подруги-білявки.

При чому зганьбилися не лише представники британських авіаліній – при проходженні паспортного контролю в Іспанії чоловіка також пропустили без проблем.

В принципі, такий цікавий експеримент, який далеко не в позитивному ракурсі виставляє роботу працівників провідних авіакомпаній, п’ятдесятирічний Ніл Клулоу провів випадково. Очікуючи своєї черги на реєстрацію рейсу, чоловік подав документи подруги Карен Кліфт, які прихопив помилково, – літак відлітав о пів на восьму ранку, тож розсіяність чоловіка можна скинути на недосипання.

У Ніла є п’ять онуків. Мета його подорожі – іспанське місто Бенідорм. Там чоловік планував залишитися на три дні, щоб разом з родиною відсвяткувати свій п’ятдесятирічний ювілей. Окрім лисини у Ніла є ще й «цапина» борідка – суто чоловічий атрибут. Але й це не насторожило співробітників Monarch Airlines, які без проблем пропустили чоловіка в літак. Ніл пройшов безперешкодно паспортний контроль і в аеропорту Аліканте. Підміну перукар виявив вже у Бенідормі, і був шокований: його подруга виглядає куди молодшою, ніж він сам, у неї нема бороди, а на голові замість лисини – розкішна білява шевелюра.

Ніл не те що здивувався - він довший час не міг повірити тому, що сталося: «Я не можу в це повірити, особливо після того, як зник малайзійський «Боїнг». Я гадав, що після того, як над Індійським океаном зник літак, пасажирів перевірятимуть набагато ретельніше».

Після цього Ніл зателефонував до своєї подруги, попрохавши її переслати паспорт експрес-поштою, за послуги якої йому довелося заплатити сімдесят євро. Але й на цьому все не закінчилося – в результаті помилки паспорт чоловіка вирушив до… Берліну.

Ніл запізнився на зворотній рейс, але на другий день керівництво авіакомпанії Monarch Airlines дозволило чоловікові вилетіти назад безкоштовно.

Далі з чоловіком провели бесіду представники авіакомпанії - вони просили його вказати жінку, яка пропустила чоловіка під час паспортного контролю. Однак Ніл відмовився – скоріше за все, співробітниця компанії втратила б роботу.


Інші новини розділу