Китай лідирує у світі за обсягами Інтернет-шопінгу Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2014 12:42 · Розділ: Економіка

Фото з arome.org.ua
Фото з arome.org.ua

Попри те, що китайські товари у нас не викликають захвату, саме Китай значиться у списку лідерів за показниками експорту. За минулий рік загальний експорт Китаю дійшов до суми в 4160 мільярдів доларів - попереду тільки США.

Популярність китайських товарів викликає у нас осторогу. Один лише напис «Made In China» може звести нанівець всі старання продавця схилити нас до покупки товару, і, що найцікавіше, навіть товару якісного. «Made In China» - це ніби тавро, яке позначає товари нижчого сорту.

Звідки такий стереотип? Все дуже просто: саме Китай є лідером з виготовлення підробок. Мільйонні партії низькопробного взуття та одноразового вбрання заполонили вітчизняні ринки в 90-хх, і тепер, коли Китай вивів якість своїх товарів (не всіх, зрозуміло) на новий рівень, ми все одно з упередженням ставимося до всього китайського. Справді, смердюче взуття та іграшки, від яких тхне хімікатами, навряд чи викличуть у покупця довіру. Власне, такі напівлегальні компанії і зводять нанівець всі старання чесних виробників, які виготовляють якісний і недорогий товар.

Справді, хто б там що не говорив, є у Китаї і якісна продукція. Це і китайські меблі, і електроніка, яка останнім часом стає все популярнішою, і вбрання. І коштує все це дуже дешево, особливо, якщо обійти магазини і купити товар через Інтернет безпосередньо у китайців.

Але й тут є невелика проблема – доставка товару. Та її, в принципі, досить легко вирішити: забийте в пошуковик «одяг китай», і ви знайдете найрізноманітніші варіанти, як провезти товар з Китаю через кордон – дешево, швидко, і, головне, надійно.

До речі, Інтернет-шопінг у Китаї є досить розвинутим, настільки, що країна є лідером у світі за показником покупок, здійснених через Мережу. Згідно з результатами опитування, проведеного компанією Price Waterhouse Coopers, Китай лідирує і за показниками Інтернет-покупок, здійснених за допомогою мобільних пристроїв.

В опитуванні компанії взяли участь користувачі з Бразилії, Канади, континентального Китаю та Сянгана, Франції, Індії та країн Близького Сходу. Всього було опитано мешканців п’ятнадцяти країн світу.

Результати опитування вражають: 14% мешканців Піднебесної купують в Інтернеті щодня, 60% здійснюють покупки хоча б раз на тиждень. У світі цей показник куди нижчий - 5% і 21%!

Дані опитування також виявили, що китайці вельми активно користуються смартфонами. Вони не лише заходять в соціальні мережі та переглядають новини за допомогою мобільників, але й здійснюють мобільні платежі.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.