В Європі пропонують морські круїзи з невизначеним маршрутом Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2014 20:59 · Розділ: Розваги

В умовах високої конкуренції туристичні фірми вдаються до найрізноманітніших вивертів – тільки щоб переманити на свій бік потенційних клієнтів. Вони то знижують ціни, то дарують подарунки, то проводять різні акції. Та до цього люди вже звикли, тому власникам туристичних фірм доводиться шукати нові методи заманювання клієнтів.

І вони роблять ставку на таку рису, притаманну всім нам, як цікавість. Справді, ми створені так, що завжди прагнемо чогось нового, незвіданого, а всілякі там таємниці притягують до себе, ніби магнітом. Зібравши докупи всі ці особливості, одна європейська туристична компанія вирішила запропонувати своїм потенційним клієнтам досить незвичний морський круїз.

На перший погляд нічого незвичного у ньому нема: звичайний морський круїз на борту пасажирського лайнера. Ось лише маршрут цього круїзу не визначений, і ніхто з пасажирів не знає, де він врешті-решт опиниться. Цікаво і заманливо, чи не так? Особливо для тих, кого приваблюють історії про піратів та заховані скарби, незаселені острови та дикі племена канібалів…

Насправді ж все виглядає не так романтично: певна схема маршрутів у капітана є. Просто ви і справді не знатимете, куди в кінцевому результаті потрапите, оскільки маршрут вибиратимуть самі пасажири. Але ось вибирати їм доведеться під час самого круїзу з представлених варіантів. Куди скаже плисти більшість пасажирів, туди й візьме курс капітан.

Всього морський круїз триватиме два тижні. Кожні сорок вісім годин капітан пропонуватиме пасажирам вибрати один із кількох портів. Саме туди й відправиться судно з відпочиваючими.

Перший вибір пропонує користувачам два порти - іспанський Вігo та португальський Лейшойнш. Далі корабель повинен прокласти курс між Малагою або Гібралтаром, Барселоною чи Коста Брава.

Де завершити захоплюючу подорож, також вирішуватимуть самі пасажири. Вони зможуть вибрати або порт Галісії, або порт Ла-Корунья.

Незвичні пропозиції туристичних фірм, як уже зазначалося, сьогодні не рідкість. Й Іспанія потрапляє в центр уваги з цього приводу вже не вперше: трохи раніше один іспанець організував невелику туристичну компанію, яка пропонує людям відпочити на безлюдному острові. При чому на такому, на який ще не ступала людська нога. Найсміливіші зможуть залишитися повністю без зв’язку з оточуючим світом, а для тих, кому такий адреналін не до душі, є інший варіант: у водах неподалік протягом всього вашого відпочинку перебуватимуть рятівні служби – про всяк випадок.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/04/08/1253952.html

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.