У Мадонни вкрали нижню білизну Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2014 18:41 · Розділ: Музика

Знаменита співачка Мадонна цими днями стала жертвою маніяка-злодія: у неї викрали білизну, загальна вартість якої складає три тисячі доларів.

Інцидент стався під час зйомок фотосесії для знаменитого журналу L'Uomo Vogue. Не встигла Мадонна відвернутися, як її нижня білизна дивним чином зникла. Загальна вартість крадіжки, говорить знаменитість, перевищує три тисячі доларів – сума немаленька для простих смертних, але для Мадонни це взагалі дрібниці. Тому співачка не надто опечалилась.

Повідомляється, що серед викрадених речей були і вельми інтимні речі. Для прикладу, дизайнерський бюстгальтер, виготовлений Деборою Маркіт (Deborah Marquit). Ексклюзивна і розкішна річ, вартість якої складає дві з половиною тисячі доларів.

Бюстгальтер було виготовлено спеціально з нагоди зйомок, однак прикрий інцидент змінив плани як самої Мадонни, так і знімальної групи.

Що ж стосується самого дизайнера, то вона з приводу крадіжки не переймається. Більше того, Дебора налаштована оптимістично: вона сподівається, що прикрий інцидент – всього-на-всього помилка, і протягом кількох днів нижню білизну зірці все-таки повернуть. Дизайнер висловила впевненість, що ніхто із знімальної групи на крадіжку б не пішов.

Так це чи не так, поки що з’ясувати не вдалося. Та якщо взяти до уваги вартість білизни знаменитостей на аукціонах, то крадіжка стає дуже й дуже мотивованою. Хто зна, може, якийсь далекоглядний злодій вирішив притримати бюстгальтер Мадонни до кращих часів, коли за нього можна буде виручити сотні тисяч доларів, забезпечивши своїм дітям чи внукам досить безтурботне існування чи собі сповнену пригод старість.

Тим більше, що за ношену білизну знаменитостей знаходяться охочі заплатити шалені суми. Так, для прикладу, три роки тому на аукціон було виставлено нижню білизну британської королеви Вікторії – панчохи, нічну сорочку та панталони. При цьому вартість лотів стартувала від трьох тисяч доларів за кожен.

Вартість вбрання інших знаменитостей теж вражає. Культовий поп-виконавець Майкл Джексон, приміром, міг би заробити чималу суму, продавши свої речі з аукціону. Біда, що інтерес до вбрання співака прокинувся вже після його смерті.

В минулому році в рамках аукціону планувався великий розпродаж речей співака. Його туфлі було оцінено в п’ятдесят тисяч доларів, а рукавичку - в цілих шістдесят.

Джерело: http://www.cosmo.ru/

Інші новини розділу