Дружина Адольфа Гітлера була єврейкою Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2014 13:45 · Розділ: Цікаві факти

Недавно вченим вдалося зробити ну якщо й не сенсаційне, то досить-таки цікаве і неочікуване відкриття: провівши аналіз ДНК, вони з’ясували, що Єва Браун, дружина Адольфа Гітлера, який, як відомо ненавидів і винищував євреїв, сама була єврейкою. Інформація про це пролунала в ефірі одного британського телеканалу. Прокоментувати новину взявся Енріко Франческіні, кореспондент відомого видання La Repubblica.

Журналіст роздумує над тим, що було б, якби Гітлер дізнався, що його дружина - єврейка. Можливо, він відправив би її в газову камеру, а може, остаточно зійшов би з глузду від люті. Та є й інший варіант: можливо, саме єврейським походженням Єви Браун можна пояснити одруження Гітлера і Єви, які незадовго після цього наклали на себе руки в бункері під Берліном?..

Достеменно дізнатися правду не зможе, напевне, вже ніхто. Однак новина приватного британського телеканалу розбурхує уяву, витягуючи на поверхню те, що вже ось-ось потоне під товщею десятиліть.

За даними британського телеканалу, висновку стосовно того, що Єва Браун була єврейкою, вдалося дійти після проведення аналізу ДНК. В якості аналізованого об’єкту було використано волосину, знайдену на щітці, яка належала дружині фюрера.

Дослідники з’ясували, що волосина містить в собі гаплотип N1b1, який є свідченням її єврейського походження. Її генотип належить євреям ашкеназі, інакше кажучи, євреям європейського походження.

За словами журналіста, сумнівів з приводу того, що щітка належала саме Єві Браун, виникати не повинно. У 1945 році, якраз коли закінчилася Друга світова війна, її знайшов Пол Боєр, капітан сьомої американської армії, яка розміщувалася в районі Бергхоф. Солдати мали доступ до резиденції Гітлера в баварських Альпах, а саме там, згідно з історичними даними, фюрер переховував свою кохану.

Справа в тому, що Єва була молодшою за Гітлера на цілих двадцять три роки, і такі взаємини могли його скомпрометувати, зашкодивши іміджу фюрера. Капітан забрав щітку собі, а згодом вже його син продав волосся, зняте зі щітки, одному колекціонерові на ім’я Марк Еванс. Власне, він і представив аналізи ДНК на Channel Four.

Зацікавлює те, що Гітлер, очевидно, довший час не знав про походження Єви Браун. Як тільки в них зав’язалися взаємини, фюрер доручив своєму прибічнику Мартіну Борману дізнатися найпотаємніші дрібниці про сім'ю Єви Браун, якій у той час виповнилося всього сімнадцять років. Дівчина, скидається на те, й сама не знала про своє походження: вона відвідувала католицьку школу, а в ті часи, твердять історики, дуже багато євреїв прийняли католицизм, щоб максимально убезпечити себе та свої сім’ї від можливої загрози.

Тим не менше, стовідсотково твердити, що волосся, взяте зі щітки, справді належало Єві Браун, вчені не можуть, оскільки дві її родички відмовилися надати зразки свого ДНК для аналізу дослідникам. Тому на даний час все, сказане вище, можна вважати лише припущенням, адже основи для проведення подальших аналізів у спеціалістів немає. Поки що…

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу