Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2014 11:15 · Розділ: Нові технології

Сонячні електростанції стають все популярнішими (фото з www.kazee.kz)
Сонячні електростанції стають все популярнішими (фото з www.kazee.kz)

Сучасні гаджети покликані полегшити наше повсякденне існування, зробити його радісним і приємним. Деякі з них, щоправда, ні до чого непридатні, та все ж більшість і справді дарують чимало переваг. Так, мобільні телефони, про які наші батьки навіть не мріяли, сьогодні стали не те що доступними, а практично незамінними. Вони вивели спілкування на новий рівень, зробивши нас по-справжньому мобільними. Те ж саме Інтернет – він відкрив людству широчезні можливості пошуку та обміну інформацією, нові можливості спілкування. Звісно, в цьому є свої мінуси, та все ж факт залишається фактом: новітні технології так чи інакше полегшують наше життя.

При чому проникли вони практично всюди: замість друкарських машинок ми користуємося принтерами, а на зміну громіздким магнітофонам прийшли крихітні MP3-плеєри. Прикладів можна навести безліч, та мова зараз не про це.

Виробники сучасних електронних пристроїв активно працюють як над пошуком нових рішень, так і над удосконаленням вже існуючих. І навіть якщо вам здається, що удосконалювати нічого, це не так: останнім часом серед виробників електроніки модною стала тенденція до автономізації обладнання, а розмов про енергонезалежні пристрої стає усе більше.

І часом енергонезалежними механізмами наділяють ну зовсім вже неочікувані гаджети.

Недавно, для прикладу, компанія Ricoh, знаменитий виробник техніки, представила революційний в своєму сегменті винахід – енергонезалежний принтер, чи то пак БФП. Продемонстрована компанією новинка зможе працювати не від розетки, а від акумулятора. Скільки коштує принтер, та чи дорогим буде ремонт Ricoh, що працює на акумуляторах не повідомляється.

Передумовою до виникнення ідеї розробити принтер, який би міг працювати на акумуляторах, став той факт, що на сьогоднішній день практично всі принтери і МФУ не «товаришують» з джерелами безперебійного живлення.

Компанія Ricoh вирішила цю проблему – вона оснастила нову модель БФП Ricoh SG 3120B SFNw автономним акумулятором. На одній зарядці акумулятора пристрій робить близько п’яти сотень копій, а коли мова йде про звичайний друк, то одна зарядка батарей витримує до тисячі аркушів.

Ще однією перевагою представленої моделі є те, що друкує вона гелевими чорнилами, які дуже швидко висихають. Для них характерні яскраві кольори, водостійкість та стійкість до сонячного світла.

Щоб пристрій став повністю енергонезалежним, Варто подбати і про альтернативні джерела електроенергії. Але й тут розробники не дрімають, створюючи електростанції, здатні перетворювати енергію природи в електрику.

Так, акумулятор Ricoh SG 3120B SFNw можна було б заряджати електростанцією, представленою компанією Panasonic. Цей доволі потужний агрегат позиціонується як електростанція для сільських регіонів, не забезпечених електрикою. Така електростанція перетворюватиме енергію сонця в електрику, накопичуючи її в спеціальних батареях. Її потужність - 3 кВт, а цього для зарядки акумулятора БПФ більше, ніж достатньо.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.