Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2014 22:24 · Розділ: Події у світі

Пам’ятаєте казку про липку і зажерливу бабу? Йшла собі одного разу баба по своїх справах, і побачила липку – страх яку занехаяну. Пошкодувала стара дерево та й заходилась його оббирати. Прибрала гарненько, полила, хотіла йти, а липка й каже: «Дякую тобі, бабо, проси в мене, що хочеш». От баба і попросила: спершу хату, потім у хату, а потім заходилася бігати до липки як по свячену воду. Надокучила липці настирлива та зажерлива баба, от вона в неї все й позабирала, і баба залишилася ні з чим.

Досить повчальна історія, слід сказати. Принаймні, її суть точно б зрозумів один американський бездомний, якому для подарувала непоганий шанс «заробити» трохи грошей, але через власну зажерливість він ним не скористався.

Стався інцидент в місті Саут-Портленд, розташованому в штаті Мен. В місцеве відділення поліції надійшов дзвінок від однієї жінки, яка скаржилася на те, що біля одного з банкоматів сумнівного вигляду чолов’яга надто довго займає чергу. І вона уже вкотре не може скористатися послугами автомату.

О пів на шосту ранку поліція прибула до банкомату, й там виявила свого «давнього знайомого»: за кілька годин до описуваних подій правоохоронці вже бачили бездомного, що спав у вестибюлі банкомату. Тоді вони вивели його з приміщення, та, як виявилося, він повернувся. А повертатися було за чим.

Справа в тому, що через помилку банкомат почав видавати бездомному суми, яких у нього просто не могло бути на картці.

Бездомний розповів, що прийшов до банкомату, щоб зняти з банківської карти останні сто доларів, які були на його рахунку. Однак після того, як банкомат видав гроші, американець вирішив спробувати щастя і ще раз натиснув на кнопку «Видача готівки». І - о диво – апарат видав йому ще сім сотень доларів. А потім ще і ще.

Всього настирний бездомний провів транзакцію п’ятдесят три рази, витягши з банкомату тридцять сім тисяч доларів. Якщо б не приїхали правоохоронці, невідомо, на яку суму збагатився б бездомний.

При чому тут липка і зажерлива баба, спитаєте ви? А при тому, що треба виробити в собі вміння вчасно зупинятися. Азарт - штука хороша, та зовсім не там, де справа стосується фінансів. Зупинився б герой статті на сумі в тридцять п’ять тисяч доларів, і виніс би з банкомату пристойну суму грошей. І це при тому, що, за словами представників банку, жоден з клієнтських рахунків не постраждав.

Однак азарт взяв верх, в результаті чого американець опинився в поліцейському відділенні, а тридцять сім тисяч доларів - у відділенні банку…


Інші новини розділу