У Пакистані дев'ятимісячного малюка звинуватили у змові з метою вбивства Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2014 19:55 · Розділ: Цікаві факти

Курйозний, та зовсім не смішний випадок цими днями стався в Пакистані: тут дев’ятимісячного хлопчика звинуватили у змові з метою вбивства. Тепер Мухаммад Моса Хан, з дня появи на світ якого не пройшло й року, постане перед судом в якості підозрюваного.

А сталося ось що: вчинок родичів малюка настільки обурив місцевих правоохоронців, що вони, не роздумуючи, занесли до списків підозрюваних всю сім’ю, включаючи навіть немовля Мухаммада.

За даними Independent, дев’ятимісячного хлопчика звинуватили в тому, що він погрожував співробітникам правоохоронних органів. Більше того, з рапорту випливає, що малюк «намагався втрутитися в державні справи».

На відео, знятому в залі суду, видно, як хлопчик сидить у батька на колінах, стискаючи в маленьких рученятах пляшечку.

Причиною звинувачень стало те, що сім’я хлопчика взяла участь в акції протесту, спрямованій проти нестачі електроенергії в регіоні, в якому вони мешкали. Це був мирний протест, і нічого більше, принаймні, так твердить найстарший обвинувачений, батько сімейства. За його словами, поліцейські все перекрутили й добряче перебільшили. Вони звинуватили пакистанське сімейство в крадіжці газу в Лахорі, а також у спробах забити поліцейських камінням до смерті.

На чиєму боці б не була правда, дії правоохоронців не могли не видатися представникам суду абсурдними: звинуватити дев’ятимісячного хлопчика у спробі вбивства – це вже не вкладається ні в які рамки.

Тому було вирішено справу призупинити – про це заявив молодший інспектор Кашиф Ахмед. Далі головний міністр Пенджабу Шахбаз Шаріф зауважив, що розслідування потрібно розпочати проти поліцейських, які зробили немовля головним винуватцем кримінального злочину.

Але, на превеликий жаль, суддя, що веде процес, обвинувачень з малюка зняти не може, оскільки у нього немає таких повноважень.

Зараз хлопчик знаходиться не у в’язниці, а вдома: за нього було внесено заставу. Цікаво, що було б, якщо б родина не знайшла потрібної для застави суми? Невже, слідуючи букві закону, пакистанські судді змогли б помістити дев’ятимісячну дитину за ґрати?

Всі ці питання залишаються поки що нез’ясованими, як і незакритою залишається справа стосовно кримінальної відповідальності малюка.

Відео з залу суду швидко розповсюдилося Інтернеті, викликавши справедливе обурення світової громадськості.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу