Дівчина перепливла Індійський океан на байдарці Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.08.2009 09:32 · Розділ: Цікаві факти

24-річна англійка, Сара Оутен (Sarah Outen), яка відправилася в подорож через Індійський океан на байдарці в квітні цього року, успішно завершила свою місію. Біолог по професії і спортсменка по покликанню, Сара Оутен стала першою жінкою, що самостійно підкорила цей океан. Вона стартувала з порту Фремантл (Fremantle) на західному побережжі Австралії.

Байдарка спортсменки була оснащена апаратом для опріснення морської води, двома відеокамерами і супутниковим устаткуванням. На борту також знаходився запас провізії і навіть пляшка шампанського, щоб відзначити власний день народження. Вся дорога зайняла 124 дні, при цьому, дівчина гребла по 12 годин в день. За її словами, подорож через океан стала для неї «приголомшливим досвідом».

«Відчуття, які виникають, коли спостерігаєш стихію в її мирному і грізному стані, ні з чим не зрівняти», - розповіла британська спортсменка. «А протягом останніх днів дороги мене супроводжували кити та альбатроси», - додала вона. Сара Оутен стала професійним веслярем ще в 14 років. Проте ідея наодинці перепливти океан прийшла їй в голову після того, як помер її батько. Він помер три роки тому від ревматичного артриту, і Сара вирішила відправитися в подорож, щоб зібрати кошти для добродійного фонду по боротьбі з цією хворобою.

А нещодавно в журналі «Навколо світу» було опубліковано статтю про американську плавчиху Дженніфер Фігге (Jennifer Figge), першу в історії жінку, яка зуміла вплав пересікти Атлантичний океан. Фігге пливла в клітці, яка захищала її від акул. Щодня плавчиха проводила у воді по вісім годин без перерви, після чого поверталася на борт супроводжуючого її човна.

Джерело rin.ru


Інші новини розділу