У Гарвардській бібліотеці було виявлено моторошні книги з людської плоті Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2014 17:34 · Розділ: Наука

Страхітливу і моторошну знахідку було зроблено недавно в стінах Гарвардського університету, одного з найпрестижніших і найбільш знаменитих вузів світу. Серед його випускників – ціла купа мільярдерів, а Гарвардська бібліотека відома в цілому світі. В цілому, слава про Гарвард ходила тільки хороша. Але тепер її було заплямовано однією моторошною знахідкою.

Під час чергового перепису книг, що зберігалися у сховищах Гарвардської бібліотеки, експерти виявили кілька досить підозрілих екземплярів. Вони одразу зрозуміли, що коїться щось неладне, і негайно відправили книги на експертизу. В результаті було виявлено, що цінні рукописи, а точніше, обкладинки до них, створювалися з людської шкіри.

Всього таких книг було три. Чому саме бібліотекарі звернули на них увагу, не повідомляється. Тим не менше, книги викликали у них підозру. Ретельніше їх оглянувши, вони зрозуміли, що гладенька обкладинка рукописів - не що інше, як ретельно оброблена людська плоть. Власне, про це йшлося й на сторінках книг.

Провівши низку аналізів, дослідники розповіли, що для виготовлення обкладинки однієї з книг використовували шкіру, здерту з людини живцем. А це, погодьтеся, не додає екземпляру привабливості. Згідно з інформацією представників Гарвардської бібліотеки, обкладинками з людської шкір були вкриті збірник римської поезії, робота з французької філософії і трактат про середньовічне іспанське законодавство.

Представники бібліотеки відзначили, що людську плоть для виготовлення палітурок використовували в сімнадцятому столітті. Найчастіше в них поміщали анатомічні підручники, а виготовляли їх медпрацівники, які здирали шкіру з розчленованих в ході досліджень трупів.

Повідомлення про те, що в архівах бібліотеки міститься книга, загорнена в людську плоть, викликало справжній ажіотаж серед студентів. У бібліотеці повідомили, що вони не мають наміру позбуватися моторошних видань. Проте і в якості реклами цей факт використовувати не планують.

За словами директора бібліотеки Сідні Верба, в архівах та сховищах університету є ще багато книг, виготовлених з людської шкіри. Просто аналізу піддалися лише три, та, на його думку, насправді їх є набагато більше. І, що цікаво, Сідні вважає, що ті екземпляри, які ще виявити не вдалося, є набагато моторошніші за ті, про які сьогодні стало відомо в цілому світі…

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.