5 причин не купувати дорогі годинники Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2014 13:26 · Розділ: Цікаві факти

Часто копію не відрізнити від оригіналу (фото з ava.ua)
Часто копію не відрізнити від оригіналу (фото з ava.ua)

Всім відомо, що за оригінальний швейцарський годинник доведеться заплатити чималу суму, яка не у кожного є в наявності. Тому кожен покупець постає перед серйозним вибором: купити швейцарський годинник-оригінал чи придбати набагато дешевшу та при цьому не менш якісну копію.

Суперечки з цього приводу точаться давно і вельми запекло. І прихильники оригіналів, і прибічники копій наводять свої досить вагомі аргументи. Сьогодні ми схилимося на бік останніх і розглянемо причини, чому не варто купувати дорогі годинники.

1. По-перше, висока вартість годинника зовсім не означає, що ви купите оригінал. Якщо ви не можете похвалитися знаннями іноземних мов, достеменно не знаєте, як виглядає сертифікат справжності, якщо ви не розумієтеся на класифікації дорогоцінних металів і не обтяжуєте себе такою не вельми приємною процедурою, як прочитання назв офіційних партнерів виробника, вам можуть запросто підсунути підробку. І замість того, щоб отримати насправді якісний годинник, ви заплатите шалені гроші за сумнівної якості копію. То, можливо, варто відкинути набік свої примхи, і звернутися до дистриб’юторів, які одразу позиціонують свій товар як копии часов. Так ви і гроші заощадите, і отримаєте хоч якусь гарантію того, що інформація, яку вам надають, правдива.

2. Частенько дорогий годинник є свідченням того, що людина просто-на-просто не вміє поводитися з грошима, витрачаючи їх на всілякі дурниці. Це, зрозуміла річ, не стосується тих, чиї статки вимірюються мільярдами доларів. Але таких не так уже й багато. Якщо ж ваш дохід куди нижчий зазначеного, дорогий годинник на вашій руці стане не виразником статусу, а сигналом того, що ви не знаєте, куди вигідно вкладати гроші. А кому потрібен такий партнер?..

Краще придбати якісну копію, завітавши в магазин копий часов, а на заощаджені гроші купити віллу на узбережжі моря, для прикладу.

3. Купуючи дорогий годинник, ви повинні розуміти, що через кілька років виглядатимете старомодно. Модні тенденції змінюються часто, аж надто часто, і через якийсь час вам може захотітися чогось новенького, а довговічний швейцарський механізм ну ніяк не виходитиме з ладу. Звісно, це не стосується класичних моделей, які в пошані завжди. Та щоб вибрати таку, необхідно володіти ідеальним смаком і відчуттям стилю, а ці якості, на жаль, є не у кожного і абсолютно не залежать від рівня вашого доходу.

4. Наявність дорогого годинника є ознакою людини надто прагматичної. Речі повинні відповідати своєму призначенню. Справді, навіщо вам годинник, який переживе вас? Хіба що ви захочете передавати йогу спадок, та не знати, чи цінності прийдешніх поколінь включатимуть в себе швейцарські механізми.

5. Для людей, по-справжньому впевнених у собі, зовнішній вигляд не відіграє значної ролі. Згадаймо хоча б популярну історію про Генрі Форда, якого одного разу запитали, чому він, настільки багатий і знаменитий, зупиняється в дешевих готелях та носить старе пальто, коли фінанси дозволяють купувати йому найдорожчі речі. На що геніальний мільярдер відповів: навіть у старому лахмітті він залишатиметься Генрі Фордом.

Люди, які надто багато уваги приділяють зовнішній атрибутиці, часто не впевнені у власних силах, тому й на допомогу вони прикликають аксесуари, вбрання та дорогі автомобілі. Й уважні оточуючі можуть легко виявити цю невпевненість…


Інші новини розділу