Найдорожчий годинник світу коштує більше, ніж острів у Карибському морі Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2014 12:34 · Розділ: Цікаві факти

Якщо ви гадаєте, що найдорожчі годинники світу випускають у Швейцарії, ви помиляєтеся: годинник вартістю п’ятдесят п’ять мільйонів доларів було випущено у Британії. Цей тендітний жіночий годинник виготовлений з діамантів різних кольорів, а його ціна дорівнює вартості чотирьох островів у Карибському морі.

Діамантовий годинник, який, очевидно, є найдорожчим наручним годинником в світі, було представлено недавно в рамках популярної виставки Baselworld, що традиційно проходить в швейцарському місті Базель. Точність швейцарського механізму у поєднанні з «діамантовими» фантазіями співробітників британської ювелірної студії Graff Diamonds і породили на світ дорогоцінну «Галюцинацію».

Фото з сайту libymax.ru
Фото з сайту libymax.ru

«Вартість годинника складає п’ятдесят п’ять мільйонів доларів. За ці гроші ви могли б купити майже чотири острови в Карибському морі, адже їх можна виторгувати і за п’ятнадцять мільйонів доларів. Щоправда, в годиннику ви не зможете жити, і до нього не додається басейн», - говорять творці унікального витвору мистецтва.

Такий годинник ви не купите, завітавши в інтернет-магазин годинників Watchdeluxe: тут представлені куди простіші і дешевші моделі популярних у світі брендів. Але в тому є свій резон: 55 мільйонів доларів за годинник - це, погодьтеся занадто. Недарма витвір британців назвали галюцинацією: очевидно, лише під впливом галюцинацій можна віддати суму в п’ятдесят п’ять мільйонів доларів за нехай навіть і діамантовий годинник.

Корпус «Галюцинації» повністю виготовлений з діамантів. Всі вони різнобарвні і вельми рідкісні, вагою в сто десять карат кожен. Для цього шедевру просто необхідно купити шкатулку для годинників – теж інкрустовану діамантами.

На виготовлення діамантового годинника було витрачено більше чотирьох тисяч годин, а його створенням займалися найбільш досвідчені британські дизайнери. Виглядає «Галюцинація» і справді розкішно, чесно кажучи, аж надто розкішно, тому розрахована вона на обране коло багатіїв та знаменитостей.

А всім тим, хто цінує понад усе якість та надійність, без зайвих витребеньок, радимо завітати в Інтернет-магазин Watchdeluxe: тут ви зможете купити настільні годинники чи підібрати для себе оригінальні варіанти наручних годинників, або ж придбати цікаві аксесуари, і все це – за доступними цінами, що вимірюються сотнями або тисячами гривень, але аж ніяк не мільйонами доларів.


Інші новини розділу