Американський ресторан пообіцяв канадцям нове меню в обмін на Джастіна Бібера Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2014 21:00 · Розділ: Музика

Фото взято з сайту www.starslife.ru
Фото взято з сайту www.starslife.ru

Пристрасті навколо молодого канадського виконавця Джастіна Бібера не вщухають: його бажання понад усе скидатися на епатажних знаменитостей, схоже, вилазить йому боком. Його візитам не дуже то радіють в Австралії, встиг надокучити він і мешканцям США, інші країни також висловлюють незадоволення поведінкою юного співака.

А недавно, для прикладу, мережа американських закусочних, що пропонує відвідувачам страви адаптованої мексиканської кухні, пообіцяла повністю оновити меню в своїх канадських закладах, якщо Канада забере до себе Джастіна Бібера.

Про це заявив глава мережі Taco Bell Брайан Нікко під час онлайн-бесіди з користувачами сайту Reddit.

В принципі, ніякої заяви робити Брайан не планував. Та після того, як один з користувачів запитав, коли відділення Taco Bell, розташовані в Канаді, запропонують відвідувачам нові страви сніданкового меню, які вже сьогодні користуються популярністю серед американців. Не розгубившись, Нікко відповів: тоді, коли ви заберете собі Джастіна Бібера. Втім, як цей жарт сприйняв сам виконавець, невідомо.

До речі, творчість Джастіна БІбера у багатьох викликає незадоволення, тим не менше, його концерти збирають мільйонні аудиторії, та й ім’я хлопця в силу його не завжди адекватної поведінки чули, напевне, всі.

На початку цього року член шотландського уряду Алін Сміт заявив, що пісні Джастіна взагалі слід заборонити в Європі. Чому? Та тому, що вони не що інше, як «солодка розмазня». Скидається на те, що Джатсін БІбер просто потрапив під гарячу руку парламентарію: трохи раніше з прилавків канадських магазинів зникла шотландська газована вода Irn Bru, й уряд Шотландії вважає, що це було зроблено зумисне.

Ще раніше на сайті адміністрації Сполучених штатів з’явилася петиція, в якій вимагалося видворити БІбера країни.

Що ж стосується Аліна Сміта, то під гарячу руку йому потрапила і Селін Діон, пісні якої він також назвав розмазнею. Очевидно, через надмірну сентиментальність.

Алін Сміт розізлився через те, що недавно на канадському кордоні митники завернули великий вантаж з Великобританії. Серед усього іншого там було м’ясо без необхідних документів. М’ясо затримали, а разом з ним затримали й іншу продукцію. Тим не менше, в канадському агентстві продовольчої інспекції запевнили, що Irn Bru скоро повернеться на прилавки, проте парламентарія це не зупинило.


Інші новини розділу