Американський підприємець пропонує закоханим зайнятися сексом в небі Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2014 13:46 · Розділ: Цікаві факти

Є люди, які просто жити не можуть без гострих відчуттів. Якщо у їхню кров не викидатиметься адреналін, життя видаватиметься таким же безбарвним, як туалетний папір. Часом вони збираються разом, щоб сісти верхи на залізного коня і вирушити в швидкісну подорож з друзями, часом в гордій самоті вирушають підкорювати стрімкі вершини. Комусь подобаються стрибки з парашутом, інші в захваті від екстремального плавання на човнах. А є й такі, кому до вподоби екстремальний секс.

Мова йде не про той, який загрожує венеричними захворюваннями, а по такий, яким пропонує зайнятися один американський підприємець.

Нещодавно винахідливий американець вирішив зробити пристрасно закоханим парам цікаву пропозицію – зайнятися сексом прямо в небі, в його так званому «аеромотелі».

Щоправда, пропозиція актуальна не для всіх, а лише для любителів «швидкого сексу». «Аеромотель» підніме вас над Лас-Вегасом, тож паралельно можна буде помилуватися прекрасними краєвидами з ілюмінатора :-).

Цей свого роду «літак для сексу» отримав назву Love Cloud, і на сьогоднішній день вже з’явилося чимало бажаючих вирушити у сексуальний політ.

Автор оригінальної ідеї – тридцятидворічний підприємець Енді Джонсон (Andy Johnson). Поштовхом до виникнення ідеї стало бажання допомогти закоханим парам, що бажають влаштувати украй незвичне романтичне побачення. В результаті й виникла думка зробити можливими побачення у небі. Так і з’явився проект Love Cloud, що в перекладі звучить як «Хмара кохання». Символічно, чи не так?..

Щоб такі побачення стали можливими, Джонсону довелося придбати легкий двомоторний літак Cessna 421 Golden Eagle. В салоні літака вміщалося шість сидінь, проте згодом його переобладнали, сидіння викинули, а утворене приміщення перетворили на зручну, хоча й невелику спальню. Всього за вісім сотень доларів літак за лічені секунди підніме вас в небо, на висоту 5,280 футів, а вже там, на висоті, ви зможете вибратися з пасажирських крісел і переміститися на просторе ліжко.

Щоб було легше налаштуватися на романтичну нотку, в салоні літака є спеціальне освітлення, яке ви можете регулювати у відповідності до власних побажань. Тут також можна слухати музику. Як і годиться, в салоні є презервативи – на випадок, якщо відвідувачі кімнати кохання забули їх прихопити.

Щоправда, насолодитися вдосталь і польотом, і сексом навряд чи вдасться: політ триває всього сорок хвилин. І навіть якщо ви заплатите за кілька сеансів підряд, спуститися на землю все одно доведеться - апарату потрібно буде дозаправлятися.

За словами автора проекту, відвідувачам не варто соромитися пілотів – ті перебувають в навушниках, які ізолюють від сторонніх шумів. Крім того, салон відділений від кабіни звуконепроникною завісою.

Джерело: realty.newsru.com

Інші новини розділу