7 причин відмовитися від купівлі iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2014 13:13 · Розділ: Нові технології

Напевне, ніхто не посперечається, що iPhone заслуговує називатися культовим смарфоном. Попри постійну боротьбу з конкурентами, він залишається найбільш престижним і популярним пристроєм у своїй ніші. Деякі люди готові пожертвувати багато чим задля того, щоб отримати омріяний гаджет, та все ж варто замислитися хоч на мить: а дійсно він такий ідеальний?

Сперечатися з приводу того, що iPhone і справді класний, ніхто не буде. Тим не менше, на Землі нема нічого ідеального, тож і він має певні недоліки, які, можливо, змусять вас відмовитися від купівлі гаджета.

1. Перший – і, напевне, головний недолік iPhone – його висока вартість. Справа в тому, що на ринку ви не знайдете дешевих пристроїв на IOS. Натомість інші операційні системи пропонують користувачам доволі бюджетні варіанти, які дозволяють користуватися найновішими технологічними досягненнями і при цьому коштують в рази дешевше, ніж нашумілий «яблучний» комунікатор.

Фото з сайту gadgetfeed.ru
Фото з сайту gadgetfeed.ru

Якщо не влаштовує ціна iPhone, зверніть увагу на HTC Desire 600. Технологічні можливості пристрою, що вийшов на ринок в минулому році, вражають своєю варіативністю, а ціна дозволить пристойно зекономити. Непоганий варіант, але лише в тому випадку, якщо ви не ганяєтеся за брендом. Оскільки сам iPhone коштує недешево, кругленьку суму доведеться викласти і за аксесуари до нього, в той час як за чехол для Desire 600 Dual Sim ви заплатите помітно менше.

2. Друга причина, що може стати на заваді при купівлі «яблучного», є ITunes. Багато користувачів, що вперше беруть в руки пристрої на IOS, не розуміють, чому ITunes і комп'ютер є просто необхідними для копіювання музики, відео та інших файлів для вашого смартфону. І хоча сьогодні пристрій можна вперше запустити і без ITunes, все ж завантаження чи передача файлів, відео, музики тощо не буде для вас можливою.

3. Третя причина, яка говорить явно не на користь iPhone - закрита екосистема. В принципі, з одного боку це позитив - система працює швидко. З іншого ж, ви не зможете використовувати ні Bluetooth, ні Wi –Fi для прийому файлів з пристроїв інших виробників.

4. У смартфонах iPhone Заборонено змінювати інтерфейс і стандартні додатки. Без спеціальної програми ви не зможете ні завантажувати сторонні додатки, ні видаляти зайві. І хоча інтерфейс Apple дуже простий для розуміння, ви не матимете можливості налаштувати пристрій індивідуально, виходячи з власних потреб.

5. Шрифт IOS 7. У новій операційній системі застосовується новий шрифт, і дуже тонкий, слід сказати. Ви можете змінити його на жирний, але це не дуже допоможе, особливо у випадку зі смартфонами. Читати невеликі букви незручно, тоді як інші виробники пропонують набагато більший вибір опцій налаштування.

6. Напевне, багато хто робить вибір на користь інших операційних систем через неможливість встановлення на iPhone піратських програм. Звісно, нічого доброго в тому, щоб «красти» чужі програми нема, та все ж для багатьох піратський софт є настільки рідним та звичним, що вони інакше не уявляють свого існування. У випадку з IOS програмне забезпечення доведеться купувати.

7. Нестандартний зарядний пристрій. Сьогодні практично всі виробники випускають пристрої з роз'ємом MicroUSB. Всі, але не Apple: вони продовжують створювати унікальні роз’єми. Тому вам доведеться кожного разу купувати оригінальні зарядні пристрої, оскільки зарядка від іншого вам не підійде. А якщо ви, не доведи Господи, залишилися без зв’язку в якомусь забутому Богом місці, то забудьте про те, що найближчим часом ваш телефон знову запрацює.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.