В пустелі Гобі з'явиться дрейфуючий готель Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2014 20:47 · Розділ: Авто-мото

Якщо ви гадаєте, що у пустелі нема нічого цікавого, то ви помиляєтеся: вічні та небезпечні піски приваблюють мандрівників з усього світу, здебільшого тих, хто хоче помірятися силою з самою природою.

Дуже часто цей двобій закінчується для людей невдачею – сувора пустеля не любить, коли людина порушує її спокій і розмірене спекотне існування. Та одиницям вдається перемогти, і вони отримують цінний урок на все життя. Особливо, якщо вдалося вижити без сторонньої допомоги.

Та все ж таких людей, які наважуються на власній шкурі відчути, що таке пустельний суховій та п’ятдесятиградусна спека, розпечений пісок під ногами, та що таке справжня спрага, не так уже й багато: людині властиво остерігатися за власне життя. А що робити тим, кому цікавість не дає спокою, кого жага штовхає на нові, доволі небезпечні подорожі й пригоди? Нічого особливого: їхати у Китай. Тут у пустелі Гобі – одній з найжорстокіших пустель світу – кожен зможе ознайомитися з суворою місцевою природою і при цьому залишитися живим.

Фото з сайту www.runyweb.com
Фото з сайту www.runyweb.com

Так, зовсім скоро у китайському автономному регіоні Внутрішня Монголія планують урізноманітнити суворий і жорстокий пейзаж розпечених пісків – тут з’явиться справжній архітектурний шедевр – готель Lotus. Розташовуватиметься він на території, що носить досить милозвучну назву Сяншавань ("Співочі піски"), на ділянці пустелі між містами Баотоу та Ордос на відстані восьми сотень кілометрів на захід від столиці країни Пекіна.

Форма готелю нагадуватиме шановану в Китаї та й на сході в цілому квітку – лотос. Авторами проекту стануть співробітники архітектурної компанії PLaT Architects.

Готель ще називають дрейфуючим. Чому? Тому що він і справді «дрейфуватиме».

Справа в тому, що збудувати стійку будівлю на сипучих пісках практично неможливо, а якщо й можливо, то дуже і дуже складно в технологічному плані. Однак китайські архітектори розробили особливу систему, яка дозволить зафіксувати будівлю на нестійкій поверхні з використанням спеціальних сталевих панелей.

Фактично, конструкція будівлі нагадуватиме конструкцію човна, що дрейфує на хвилях – так само готель дрейфуватиме на пісках.

Щоб постояльці готелю могли максимально повно відчути дух пустелі, автори проекту постаралися в процесі будівництва використовувати місцеві матеріали. І навіть стіни вони вирішили вкрити спеціальним матеріалом, що виготовлятиметься з місцевого піску.

Точна дата кінцевої реалізації проекту поки що невідома. Однак після реалізації в даному регіоні планують збудувати ще кілька архітектурних шедеврів.

Джерело: http://manor-info.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.