Легендарний гітарист Джон Фрусчанте запустив свій новий альбом на орбіту Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2014 18:23 · Розділ: Музика

В оригінальний спосіб вирішив налагодити контакт з інопланетними істотами музикант Джон Фрусчанте, колишній гітарист колективу Red Hot Chili Peppers. Щоб у випадку, коли прибульці наважаться відкрито відвідати Землю, можна було легко встановити з ними контакт, Джон вирішив поділитися з ними своєю музикою.

Для цього знаменитий гітарист відправив записаний недавно альбом під назвою ENCLOSURE в Космос.

Сольний альбом музиканта було запущено в одній з пустель Каліфорнії, «у віддаленому місці». Для того, щоб альбом потрапив на орбіту, було використано невелику ракету класу NEPTUNE Modular. Саме ця ракета повинна вивести супутник Sat-JF14 з альбомом на орбіту.

Більше того, одним запуском альбому музикант не обмежився. Він вирішив дати можливість шанувальникам самостійно стежити за тим, чи не слухають, бува, прибульці його музики. Для цього Джон Фрусчанте випустив спеціальний мобільний додаток.

Програма дозволяє в режимі реального часу відстежувати, як і куди рухається супутник та де він на даний час знаходиться.

Якщо чесно, то ідея музиканта орієнтована зовсім не на прибульців, а на земних фанатів його творчості. Спеціальний додаток, що працюватиме на пристроях з операційними системами iOS та Android, дозволить всім користувачам, які завантажать програму, прослуховувати композиції з альбому в той момент, коли невеликий супутник Sat- JF14 пролітатиме над користувачем.

Музиканта визнали кращим гітаристом останніх тридцяти років (фото з music.open.ua)
Музиканта визнали кращим гітаристом останніх тридцяти років (фото з music.open.ua)

Слід сказати, досить цікава рекламна акція та справжній подарунок для фанатів музиканта. Справа в тому, що музика з супутника стане для них єдиною можливістю одними з перших прослухати композиції, що увійшли до складу сольного альбому, адже офіційний реліз збірки заплановано на восьме квітня. За день до презентації, сьомого квітня, супутник припинить безкоштовну трансляцію музики у виконанні Джона Фрусчанте з Космосу.

Армія шанувальників творчості Джона Фрусчанте досить велика. І це не викликає подиву, адже у 2010 році музиканта було визнано кращим гітаристом останніх тридцяти років – а це, як-не-як, почесне звання. Особливе зацікавлення фанатів викликало і повідомлення, яке з’явилося в Інтернеті трохи раніше: ходять чутки, ніби Фрусчанте та колишній учасник групи The Mars Volta Омар Родрігес-Лопес створили новий колектив, який отримав доволі оригінальну назву - Kimono Kult.

belport.by


Інші новини розділу