Подруга Міка Джаґґера заповіла йому все своє майно Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2014 16:05 · Розділ: Музика

Знаменитий і скандальний рок-музикант Мік Джаґґер отримав від своєї померлої подруги Лоурен Скотт несподіваний подарунок – жінка заповіла музиканту все своє майно, позбавивши права на спадщину рідного брата та сестру.

Тепер Мік Джаґґер стане власником квартири, яка донедавна належала Лоурен Скотт. Квартира розташовується у Нью-Йорку, а її вартість, за оцінками експертів, складає вісім мільйонів доларів. Крім того, Міку дістануться ювелірні прикраси Скотт, меблі, автомобілі та інші речі, загальна вартість яких оцінюється в один мільйон доларів. В принципі, частина майна піде на сплату боргів, які не встигла за життя віддати Лоурен, однак яка саме частина, поки що невідомо.

У заповіті, складеному Лоурен Скотт, підкреслюється, що знаменитий дизайнер спеціально залишила без спадщини своїх найближчих родичів – брата та сестру, які повинні були стати основними претендентами на її майно після смерті. Справа в тому, що, згідно з законами США, майно людини, яка не залишила заповіту, успадковує або законний чоловік чи дружина, або найближчі родичі.

Оскільки офіційного чоловіка у Лоурен не було, спадок могли отримати її родичі, але жінка з якихось причин розпорядилася по-іншому, віддавши все і без того не бідному Міку Джаґґеру.

У заповіті Лоурен Скотт зазначила: «Я ніколи не була заміжня. У мене ніколи не було дітей». Втім, слово «ніколи» вона з якихось причин закреслила.

Нагадаємо, що в середині березня Лоурен Скотт, сорокадев’ятирічний дизайнер, наклала на себе руки. Її тіло сімнадцятого березня знайшли в квартирі на Манхеттені. З якихось причин жінка повісилася на власному шарфі. Подейкують, ніби причиною самогубства стали борги дизайнера: її бізнес зазнав краху, і вона заборгувала кредиторам близько шести з половиною мільйонів доларів. Фінансові труднощі Скотт переживала дуже тяжко, принаймні, так твердять люди з близького оточення жінки. Втім, достеменно дізнатися, що ж все-таки сталося, поки що нікому не вдалося: ніякої передсмертної записки Лоурен Скотт не залишила.

Лоурен Скотт випускала власну лінію одягу починаючи з 2006 року. Вона створювала костюми для багатьох знаменитих фільмів, а також для виступів легендарних Rolling Stones.

Однак останнім часом справи її йшли кепсько, і, очевидно, жінка вирішила звести рахунки з життям.

Що ж стосується музиканта, то він відмовляється коментувати причини самогубства своєї подруги. Тим не менше, за словами його близького оточення, Мік дуже болісно пережив загибель подруги, а група навіть відмінила кілька концертів в рамках світового турне.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу