Скажи мені свій нікнейм, і я скажу, хто ти Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2014 14:11 · Розділ: Психологія

Сьогодні все більше людей замість реального спілкування вибирають віртуальне. І ми втрачаємо багато переваг, які нам дарує жива бесіда. Ми не бачимо ні міміки, ні жестів, не чуємо тембру голосу… Тим не менше, віртуальне спілкування відкриває інші можливості психологічного аналізу співрозмовника – це нікнейми. Так, те, як ми називаємо власні акаунти, розкаже оточуючм про нас якщо не все, то дуже багато. Отож…

1. Пафосні нікнейми. Король, Принцеса чи Графиня, чи щось на зразок Я-така-одна – це ніки зарозумілих людей, які, однак, в житті почуваються дуже самотньо. Їх переслідує відчуття, ніби всі навколо їм заздрять, тому вони максимально обмежують коло спілкування. Страждають завищеною самооцінкою, іноді можуть «тролити», та досить різкі в суперечці, якщо їх зачепити.

2. Є категорія користувачів, які над усе люблять грати чужі ролі. В якості віртуального імені вони обирають чи то імена знаменитостей, чи імена казкових персонажів, чи героїв фільму. Мадонна, Супермен, Гаррі Поттер – таких людей у більшості випадків їхнє реальне життя не влаштовує. На рівні підсвідомості вони обирають для себе іншу роль, а в реальному житті ці особи здебільшого такі собі «сірі мишки».

Фото взято з сайту lyrians-empires.ru
Фото взято з сайту lyrians-empires.ru

Таким людям в першу чергу варто звернутися за кваліфікованою допомогою, адже вони живуть не власним, а чужим, повністю вигаданим життям. На допомогу може прийти Литвак Михаил http://veda.od.ua/trenery-i-konsultanty1/mihail-litvak-v.html, знаменитий психотерапевт, що надає консультації в Одеському центрі «VEDA». Скориставшись послугами компанії, ви не лише зможете налагодити взаємини в сім’ї, але й значно покращите свою фінансову ситуацію, відкриєте нові шляхи для ведення бізнесу та знайдете для себе чимало нового, що може докорінно змінити ваше життя.

Однак повернімося до ніків користувачів, з якими ми спілкуємося в Інтернеті.

3. Третя категорія користувачів – це ті, хто прагне привернути до себе увагу. Вони зазвичай вибирають для себе імена, зовсім не схожі ні на імена, ні на прізвиська: Чорний грим, Клавіатура, іноді й взагалі якісь незрозумілі слова, написані іноземною. Такі люди понад усе люблять бути в центрі уваги. Вони дотепні. З добре розвиненим почуттям гумору. Та будьте обережні: якщо ви раптом їх не оцінили, начувайтесь – вони можуть вас боляче вжалити.

4. Наступна категорія – категорія доброзичливих оптимістів. Везунчик, Сонечко, Міс Удача, Дядько Успіх – люди з такими іменами дивляться на світ позитивно. Вони досить привітні і дружелюбні, не люблять втрапляти у конфліктні ситуації. Свої повідомлення вони зазвичай доповнюють смайлами. Це – найприємніша категорія Інтернет-співрозмовників, адже спілкування з ними приносить лише позитивні емоції.

5. Досить неоднозначні люди ховаються під іноземними іменами на кшталт Алекс, Сем чи Катрін, або під російськомовними ніками, написаними латинськими буквами. Їх можна зарахувати до категорії всезнайок. Вони орієнтуються – і орієнтуються добре – в темі, про яку ведуть бесіду, а коли говорять про культуру якоїсь країни, то ви можете бути певні, що вони там справді побували. Стримані і врівноважені, впевнені у власних силах та стабільності власного життя.

6. Якщо серед ваших віртуальних знайомих з’явилася Кікімора, Чучундра, Потвора чи Чудак, знайте: це люди з хорошим почуттям гумору. Вони зазвичай коментують кумедні ролики, а Мережа для них – це спосіб порозважатися. Самооцінка в таких людей адекватна, тому остерігатися їх не варто.

7. Любителі гострих відчуттів (зокрема, в сексі) обирають для себе ніки на зразок Великий хлопець, Огірок, Перець, Одноокий змій чи Нічний гість. Здебільшого це – чоловіки, яким в реальності не вистачає сексу. Вони частенько бродять по порносайтах та сайтах знайомств, однак часом заходять і на «пристойні» ресурси. Їх в першу чергу, зрозуміло, цікавить тільки секс.

8. Ніки Мошка, Ідійот, Баран, Попка-дурак є свідченням того, що у їхніх носіїв занижена самооцінка. Вони не те що недооцінюють себе, вони себе не люблять. Хоча частенько такі ніки є провокацією: їх створює хтось сторонній, щоб помститися своєму ворогові.

9. І, звісно, неможливо оминути увагою категорію анонімів. Вони так і пишуть: Незнайомець чи Незнайомка, Гість, а іноді і просто Анонім. В реальному житті ці люди – боягузи, які не хочуть, щоб сторонні відгадали, хто вони. Часто це тролі, які зі зрозумілих причин тримають своє реальне ім’я в таємниці. А деколи це просто ледачі користувачі, яким неохота вигадувати якесь оригінальне ім’я для свого акаунту.

Источник информации: http://veda.od.ua/


Інші новини розділу