Данія роздаватиме подарунки туристам, яким вдасться зачати дитину під час відпустки Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2014 22:55 · Розділ: Розваги

Якщо ви плануєте завести дитину, та все ж ніяк не зважитеся приступити до справи, вам стелиться дорога в Данію: місцева туристична фірма заохочує нерішучих молодят подарунками.

Туристична фірма Spies Rejser у Данії запропонувала своїм клієнтам досить оригінальну акцію: якщо парі вдасться зачати дитину під час відпустки, організованої співробітниками компанії, таке подружжя отримає подарунок. І подарунок неабиякий: безкоштовний відпочинок разом з дитиною.

Якщо молодятам вдасться довести, що дитину було зачато саме під час відпочинку, організованого туроператором Spies Rejser, вони отримають можливість безкоштовно відпочивати разом з дитиною протягом наступних трьох років. Туристична фірма за власні кошти забезпечуватиме відпочиваючих усім необхідним.

За словами журналістів, акція стала частиною кампанії «Зробіть це заради Данії», мета якої, як ви вже встигли зрозуміти, підвищення народжуваності в країні.

У туристичній компанії сподіваються, що заохочення у вигляді безкоштовного відпочинку підвищить у місцевих мешканців інтерес до сексу під час відпустки. І не просто сексу, а сексу з метою запліднення, що повинне покращити демографічну ситуацію в країні.

Туроператор оплатить всі витрати на відпочинок з дитиною (фото з сайту www.spies.dk)
Туроператор оплатить всі витрати на відпочинок з дитиною (фото з сайту www.spies.dk)

Демографічна ситуація в Данії останнім часом стоїть досить гостро, оскільки в останні роки показник рейтингу народжуваності суттєво знизився – більшість жінок дітородного віку присвятили себе побудові кар’єри.

Оригінальна ідея прийшла в голову представникам компанії після того, як вони дізналися, що саме під час подорожей їхні співвітчизники на сорок шість відсотків частіше займаються коханням, ніж коли перебувають у звичних для них умовах існування, з побутом, рутиною, обов’язками, роботою та вічною нестачею часу.

До того ж, як показують результати соціологічного опитування, близько десяти відсотків дітей були зачаті саме тоді, коли їхні батьки проводили відпустку за кордоном.

Попри те, що в Данії народжується небагато дітей, ця країна є однією з найщасливіших країн світу. Мешканці Данії в більшості своїй задоволені життям.

При оцінюванні рівня «задоволеності» спеціалісти традиційно беруть до уваги кілька параметрів: серед яких оцінка екологічної ситуації, оцінка умов життя, рівня заробітної плати та інших факторів.

Джерело: http://comments.ua/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.