Стів Возняк неабияк збентежив фанатку, привізши їй додому новенький iMac Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2014 19:36 · Розділ: Події у світі

В той час, коли ім’я Стіва Джобса стало відоме в цілому світі, співзасновники знаменитої компанії Apple, виходець з України Стів Возняк перебуває трохи в тіні. За словами знайомих та колег, цей геніальний чоловік ніколи не прагнув слави, та цими днями йому вдалося неабияк вразити свою шанувальницю.

Близькі і знайомі Стіва Возняка розповідають, що він є надзвичайно доброю і неординарною людиною, з досить поступливим характером та незвичним для інженерів почуттям гумору. Всі ці якості Возняку вдалося цими днями продемонструвати – він підготував одній зі своїх палких шанувальниць дуже приємну несподіванку, яка її по-справжньому ощасливила.

Мова йде про Емму Фрейзер, мешканку Купертіно. Ось уже протягом тривалого часу Емма в захваті не лише від продукції Apple, але й від самого Стіва. Щоб ощасливити доньку, її батько на ім’я Пітер вирішив купити доньці новесенький iMac, моноблочний комп’ютер від Apple. Але цього, вирішив люблячий батько, недостатньо, тож він пішов далі, попросивши здійснити доставку замовлення самого Стіва Возняка.

Погодьтеся, більшість людей на кшталт Возняка, з мільярдними статками та світовим ім’ям, пропустили б таку пропозицію повз вуха: як-не-як, статус не дозволяє. Більшість, але не Стів: як не дивно, йому сподобалася затія, і він разом зі своєю дружиною Жанет у визначений день начепив на себе костюм працівника служби доставки і задзвонив у потрібні двері.

Возняк з дружиною представилися співробітниками служби доставки, та щойно Возняк відкрив рота, як Емма впізнала, хто він такий. Її емоціям, ясна річ, не було меж, а запис, зроблений на камеру, швидко з’явився в Інтернеті, завоювавши мільйони переглядів. Для дівчини відвідини кумира стали справжнім подарунком.

У даному контексті зауважимо, що Стів Возняк досить іронічно ставиться до власної популярності. Він часто відвідує виставки та технологічні конгреси невідомих компаній виробників, які надсилають йому запрошення.

Зустріч Возняка з фанатами теж була обіграна досить оригінально: вона стала фрагментом улюбленого серіалу Стіва під назвою «Теорія великого вибуху». На зустрічі, власне, Стівен і зустрівся з «девайсом реальної присутності» Шелдоном Купером, щоб дізнатися, що йому дісталося п’ятнадцяте місце серед людей, які зробили вагомий внесок у розвиток технологій, тоді як Стів Джобс опинився "всього" на двадцять першому.

Джерело: http://hitech.newsru.com/

Інші новини розділу