Молодий мешканець Норвегії витатуював на руці чек з McDonald’s Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2014 17:07 · Розділ: Події у світі

Фаст-фуд, попри свою небезпеку, про яку невпинно твердять медики різних спрямувань та дієтологи, має свою армію прихильників, які нізащо не відмовляться за можливість поласувати хрусткою картоплею-фрі чи ароматними наггетсами.

Найзапекліші йдуть ще далі: во ім’я улюбленого закладу вони навіть готові спотворити власне тіло.

Нещодавно один молодий мешканець Норвегії зробив на руці татуювання, яке є точною копією чека, отриманого хлопцем в одному з ресторанів швидкого харчування знаменитої в цілому світі мережі McDonald’s після оформлення замовлення.

Норвежець Стіан Йеттердаль, якому недавно виповнилося всього вісімнадцять років, розповів, що таке дивовижне татуювання він змушений був зробити після того, як програв суперечку. В принципі, у Йеттердаля вибір був: після програшу він мав можливість зробити татуювання у вигляді ляльки Барбі на одній зі своїх сідниць або ж вибити на шкірі чек, виданий касиром під час замовлення. Татуювання чеку можна було зробити на руці.

Сміливий юнак витатуював на руці чек (фото взято з http://www.topnews.ru/topka_id_11027.html)
Сміливий юнак витатуював на руці чек (фото взято з http://www.topnews.ru/topka_id_11027.html)

Хлопець, не вагаючись, вибрав останній варіант: Барбі, яка б красувалася на його сідницях, викликала б неймовірне здивування його друзів та знайомих і сумніви з приводу сексуальної орієнтації.

Тіло хлопця вкрите татуюваннями, однак чек McDonald’s, ясна річ, став найбільш дивовижним з них. Скільки всього татуювань до цього часу зробив вісімнадцятилітній мешканець Норвегії, він вирішив не розповідати.

Про те, з ким і на що посперечався Стіан Йеттердаль, та що, власне, стало об’єктом суперечки, хлопець загадково промовчав.

Натомість журналісти одразу ж кинулися висувати версії: мовляв, до появи тату на руці хлопця причетні рекламники мережі ресторанів швидкого харчування. Однак представники закладу цей варіант заперечили, зазначивши, що не мають абсолютно ніякого відношення до появи на руці хлопця незвичайного татуювання. Представники McDonald’s запевнили, що татуювання не є частиною рекламної кампанії ресторану.

Що ж стосується хлопця, то він, схоже, своїм татуюванням задоволений: «Можливо, коли мені буде п’ятдесят чи шістдесят, мій вчинок і не видаватиметься мені настілки кумедним, та вкінці-кінців, це мій вибір», - говорить юнак.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу