У Британії злочинця випустили з в'язниці через занадто високий зріст Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2014 15:03 · Розділ: Кримінал

Злочинців нерідко випускають з в’язниці раніше зазначеного в суді терміну: хтось потрапляє під амністію, когось звільняють за зразкову поведінку, інших оправдовують. Але причина, через яку випустили з-за ґрат одного британця, перевершує навіть найсміливіші припущення.

Британець Джад Медкалф, мешканець британського міста Ексетер, розташованого в графстві Девоншир, мав пробути за ґратами сімдесят п’ять діб – його визнали винним у скоєнні серії дрібних крадіжок. Тим не менше, втілити вирок суду в життя так і не вдалося. Чоловіка довелося випустити на волю через його гігантський зріст.

Справа в тому, що двадцятитрьохрічний Джад Медкалф страждає синдромом Клайнфельтера, в результаті чого ріст хлопця не припиняється. На сьогоднішній день його ріст становить двісті п’ятнадцять сантиметрів (2.5 метра), і хлопець продовжує рости. В результаті у в’язниці для Джада так і не знайшлися нари, яка б відповідали його росту. Не змогли підібрати і робу відповідного розміру, що в результаті й підштовхнуло тюремників до відмови від рішення суду.

Вони звернулися до суду з проханням скасувати вирок, замінивши його менш суворою мірою покарання.
В результаті Королівський суд Ексетера, звернувши увагу на труднощі, з якими зіткнулися наглядачі місцевої в’язниці та вникнувши в ситуацію, вирішив випустити злочинця з-під варти.

В принципі, серйозної загрози суспільству Джад Медкалф не складає. Він повинен був відбути покарання за крадіжку різдвяних подарунків на суму в тридцять фунтів стерлінга, які він викрав з офісу однієї компанії, а також за крадіжку «ромштексу» з одного пабу.

Що ж стосується дивовижного і нерозгаданого до кінця синдрому Клайнфельтера, то вперше його виявили і описали у 1942 році. Окрім надмірного зросту, чоловіки, що хворіють цим захворюванням, стикаються з низкою інших проблем. Серед них і проблема з гендерною самоідентифікацією, яка розвивається в результаті цілої низки збоїв у організмі.

Джад Медкалф вийшов з в'язниці завдяки своєму росту (фото з glob-news.com)
Джад Медкалф вийшов з в'язниці завдяки своєму росту (фото з glob-news.com)

В організмі хворих є одна зайва хромосома, власне, вона й стає причиною розвитку захворювання. В таких чоловіків збільшуються в розмірах молочні залози, волосся на обличчі практично не росте, тестикули зменшені в розмірах і сперму вони не здатні виробляти. Хворі синдромом надто пізно розвиваються в емоційному плані.

Джерело: http://newsbang.net/

Інші новини розділу