Мешканку Парижа визнано винною у "здачі квартири в оренду" Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2014 20:55 · Розділ: Суспільство

У світі далеко не всім пощастило мати своє власне житло, та все ж у більшості людей є свій куточок. Та якщо в одних це розкішні триповерхові особняки з десятками кімнат, басейнами та полями для гольфу, то для інших за щастя і чотири метри квадратної площі. Як, наприклад, для парижанина Домініка, який протягом п’ятнадцяти років прожив у «квартирі», загальною площею в чотири квадратних метри, в той час як власне «житлова» площа займала всього півтора метра.

Одна з найменших квартир світу розташовується у Парижі, і її власником є аж ніяк не Домінік: чоловік винаймав помешкання в однієї француженки, яка заправила за оренду… триста тридцять євро щомісячної оплати.

Все, що було у чоловіка протягом довгих п’ятнадцяти років, це матрац, на якому Домінік спав та відпочивав, кран, кухонна плита та всього двадцять сантиметрів вільного простору. І це при тому, що сплачував він щомісяця солідну суму – цілих триста тридцять євро. Навіть у Парижі за такі гроші можна винайняти куди пристойніше помешкання.

Восени минулого року Домінік врешті-решт подав позов до суду. При чому звинуватив він і агентств нерухомості, яке запропонувало йому настільки «вигідну» угоду, і власницю, яка увесь цей час преспокійно брала з чоловіка по три сотні євро кожного місяця за крихітну комірчину. Суд Парижа задовольнив позов Домініка, в результаті чого власниця та агентство нерухомості зобов’язані виплатити штраф. Таким чином Домінік повинен отримати десять тисяч євро в якості компенсації шкоди, вчиненої здачею помешкання, тисячу євро в якості відшкодування морального збитку. Крім того, винуватці поневірянь Домініка повинні сплатити вісімсот п’ятдесят євро – ця сума стане компенсацією за переїзд у нове помешкання (цікаво лише, що ж перевозитиме Домінік, адже навряд чи на його площі вмістилося багато пожитків).

Тепер Домінік живе у справжніх апартаментах (якщо порівнювати з попередньою квартирою). Площа його житла становить сорок квадратних метрів, а платить чоловік всього на сімдесят євро більше, ніж платив за попереднє помешкання.

За послугами агентства Домінік звернувся у 1995 році. Тоді він не мав помешкання, і «квартиру» запропонувало чоловікові агентство Riberoux. Що ж стосується власниці, то її адвокат вирішив всю провину скинути на агентство - мовляв, вона зверталася до ріелтора, і саме він повинен був нести всю відповідальність. В агентстві ж говорять, що про площу квартири вони не знали, тому вся провина лягає на плечі власниці.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.