В барах Аляски роздаватимуть безкоштовні тести на вагітність Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2014 18:12 · Розділ: Суспільство

Досить цікаве нововведення, що стосується роботи розважальних закладів, запропонував недавно сенатор американського парламенту від штату Аляска на ім’я Піт Келлі (Pete Kelly) – урядовець пропонує забезпечити всі бари та ресторани тестами на виявлення вагітності. При цьому проект повинен, на його думку, отримати державне фінансування.

Справа в тому, що Піт Келлі всерйоз стурбований тим, що майбутні матері на ранніх термінах вагітності вживають алкоголь, і в немалих кількостях. А це часто призводить до серйозних патологій новонароджених та до розвитку складних захворювань. І найгірше те, що майбутні мами йдуть на цей крок несвідомо: в багатьох випадках вони не підозрюють про свою вагітність, тому замовляють алкоголь без найменших докорів сумління.

Щоб розв’язати цю проблему, Піт Келлі запропонував забезпечити бари та ресторани безкоштовними тестами. Таким чином, кожна жінка чи дівчина, яка навідається до закладу, перед тим, як замовити алкоголь, матиме можливість безкоштовно перевірити, чи не перебуває вона, бува, на ранніх термінах вагітності. Отримавши інформацію, вона зможе вирішувати, замвляти їй алкоголь чи ні.

Тест на вагітність можна буде робити прямо в барі (фото з izum.ua )
Тест на вагітність можна буде робити прямо в барі (фото з izum.ua )

Сенатор Аляски під час свого виступу в столиці штату Анкориджі зауважив, що його пропозиція в першу чергу стосується відвідувачок «злачних місць», які полюбляють хильнути зайвого, навіть не підозрюючи, що цим самим завдають шкоди своїй майбутній дитині. Точніше, навіть не підозрюючи про існування цієї дитини. Більше того, запеклі любительки вечірок та розважальних заходів частенько забувають про контрацепцію, тому їхні діти перебувають в зоні підвищеного ризику ФАС.

Келлі навіть придумав гасло для урядової кампанії: «Якщо ви знаєте, що вагітні, не пийте» - у такий спосіб політик сподівається достукатися до свідомості майбутніх матерів.

Як твердять спеціалісти, діти матерів, які під час вагітності вживали алкоголь, схильні до розвитку психологічних захворювань та вад набагато більше, ніж діти тих, хто в ці дев’ять місяців зумів відмовитися від алкоголю.

Незважаючи на свою незвичність, цілком ймовірно, що ініціатива сенатора принесе корисні плоди: якщо тих жінок, які свідомо вживають алкоголь при вагітності, вона вже точно не переконає, то, можливо, хоча б напоумить тих, хто про свій стан не догадується.

Джерело: http://medportal.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.