Приховані загрози віртуального спілкування Автор: Lesly · Опубліковано: 04.08.2009 12:21 · Розділ: Суспільство

Вінсент Ніколс, архієпископ Вестмінстерський та голова Римо-Католицької церкви Англії та Уельсу, стурбований масовим використанням електронних повідомлень та SMS, які сприяють започаткуванню та підтриманню поверхневих, "порожніх" дружніх стосунків та підривають суспільне життя. Він повідомив, що популярні соціальні інтернет-мережі призводять до того, що молоді люди формують тимчасові відносини, які ставлять їх під загрозу самогубства, коли подібні зв’язки розриваються.

"Дружба – це не товар, не зручність, це те, що важко отримати і те, що здатне пережити різні незгоди й непорозуміння", - додав Ніколс. "Я думаю, люди вже зараз почали усвідомлювати, що масове або виключне використання текстових та електронних повідомлень означає те, що ми як суспільство втрачаємо здатність до міжособового спілкування, яке є просто незамінним для того, щоб жити разом".

63-літній архієпископ також зауважив, що надмірне захоплення електронною інформацією дегуманізує людину, тобто позбавляє всього людського, що призводить до втрати навиків спілкування й здатності вгадувати настрій та наміри людини через міміку й жести. Більш того, соціальні інтернет-мережі заохочують дітей до надання пріоритетності кількості друзів, яких вони мають, а не якості відносин.

"Серед молодих людей ключовим фактором, що призводить до самогубства є травма, отримана в результаті тимчасових відносин. Вони з головою поринають у нові відносини, а після їх розриву почуваються просто спустошеними", - підсумував архієпископ.

Джерело: tech-log.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.