Канадський блогер під час посту "їсть" лише пиво Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2014 15:47 · Розділ: Події у світі

Оригінальним чином вирішив відзначити період Великого посту канадський блогер Кріс Шрайер – він відмовився не лише від жирної їжі тваринного походження, але вирішив пробути весь піст на каві, воді та… пиві. І саме пиво повинне стати для нього джерелом необхідних калорій.

Чоловік дотримується посту вже з початку цього місяця, та якщо ви гадаєте, що він весело проводить час, то глибоко помиляєтеся.

Блогер Кріс Шрайер
Блогер Кріс Шрайер

Такий, здавалося б, веселий на перший погляд піст доставляє чоловікові цілу купу незручностей. Попри те, що з пивом він отримує необхідні дві тисячі кілокалорій на день, втамувати апетит за обіднім столом чоловікові буває украй складно. Та щоб піст був по-справжньому суворим, чоловік вирішив не пропускати сімейних трапез, і, як мученики, які во ім’я спокутування гріхів носили сорочки-власяниці, він разом з родиною сідає за стіл обідати, цим самим доставляючи самому собі чималих мук – ароматний запах страв, яких не можна скуштувати, став для чоловіка справжнім випробуванням.

Більше того, чоловік не лише розділяє трапезу зі своєю сім’єю - він ще й готує страви для дружини та дітей, не беручи й ріски до рота. За словами Шрайера, його дружина переконана, що до моменту закінчення посту він виглядатиме як справжній блукач, худорлявий та з бородою.

Поки що медики не взялися оцінювати стан чоловіка. Невідомо, чи він взагалі звертався до спеціалістів з просьбою, щоб ті проконтролювали його стан під час пивної дієти. Не дають коментарів і дієтологи, а ось в релігії відмова від їжі є доволі поширеною практикою. Щоправда, відмова включає і відмову від алкоголю, проте у випадку з пивом йог слід розглядати радше як «рідкий хліб», аніж спиртний напій. Тим більше, що блогер вирішив не переїдати, обмеживши щоденний раціон двома тисячами калорій. Середня калорійність пива – 40-50 кілокалорій на сто грамів, отже енергетична «вага» кожної пляшки – 200-250 кілокалорій. Виходить, щоб "назбирати" денну норму калорій, Крісу Шрайеру необхідно випивати 8-10 пляшок хмільного напою щодня.

Нагадаємо, що католицький піст розпочався п’ятого березня. Закінчується він дев’ятнадцятого квітня, однак Шрайер має намір закінчити свій експеримент трохи швидше – тринадцятого квітня – очевидно, щоб підготувати свій організм до великодніх ласощів.

Зауважмо, що канадець не перший, хто зважився провести піст з одним лише пивом: три роки тому аналогічної дієти дотримувався американець Джей Уїлсон, мешканець штату Айова.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу