Померлі знаменитості "знялися" в рекламі пива Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2014 13:39 · Розділ: Події у світі

Мільйони меломанів та кінолюбителів у цілому світі не могли й не можуть змиритися зі смертю своїх кумирів – Мерилін Монро, репера Тупака, легендарних Курта Кобена, Джона Леннона та Елвіса Преслі… Всі вони – знаменитості, яких світ вже давно вважав померлими, - раптово «ожили», щоправда, тільки в рекламі пива Bavaria.

Так, датська компанія Bavaria виявила неабияку креативність, знімаючи рекламу для свого нового продукту – фруктового пива. В ній вона використала образи улюбленців мільйонів, з несподіваною смертю яких до сьогодні змирилися далеко не всі. Перед глядачем в ролику з’являється досить різношерста компанія: Елвіс Преслі, репер Тупак, Мерилін Монро, Джон Леннон, Курт Кобейн та навіть Брюс Лі, який трохи не вписується в компанію, та все ж відіграє в ній свою роль.

Сюжет рекламного ролика заслуговує на увагу – він пропонує альтернативну версію смерті знаменитостей. Перед очима глядачів з’являється картина тропічного острову, справжнісінького райського куточка на землі, по якому розшиває сексуальна офіціантка з пишними і апетитними формами.

Дівчина несе в руках тацю, на якій розмістилося рекламоване пиво. По черзі вона підходить до «відвідувачів» - постарілих знаменитостей, які на повну насолоджуються життям.

Та несподівано Брюс Лі б’є тривогу – на горизонті з’являється корабель, який наближається до острова. Здавалося б, нічого особливого, але знаменитостям, які втекли від реального життя та тисяч шанувальників і для цього навіть інсценували власну смерть, людська присутність на острові явно непотрібна. Тому вони в секунді замітають всі сліди свого існування, а острів зовні перетворюється на звичайний незаселений клаптик суші, який є тисячі в просторах світового океану.

Не помітивши нічого цікавого, корабель пропливає мимо, і лише літній штурман помічає в бінокль Елвіса, який не добіг до свого сховку та змушений був сховатися за деревом.

Але слова літнього моряка, ніби він бачить померлу знаменитість, викликають у присутніх сміх і нічого більше, то ж вони беруть інший курс, а знаменитості продовжують своє спокійне існування на райському острові з улюбленим пивом «Баварія».

Що ж, непогана альтернатива для тих, хто не бажає змиритися з трагічною кончиною своїх кумирів. Реклама насправді креативна, і за кілька днів з моменту її появи ролик встиг назбирати кілька мільйонів переглядів.

Джерело: http://www.imarketolog.ru/

Інші новини розділу