З чого почати свій бізнес Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.03.2014 19:50 · Розділ: Економіка

Багато людей все частіше задаються питанням, як почати свою справу, яким бізнесом зайнятися, щоб він був прибутковим.

Часто люди, задаються питанням як відкрити свій бізнес, не володіючи великими коштами. Все більше підприємців- розуміють, що свій бізнес - це не тільки хороша можливість бути «сам собі голова», і отримувати стабільний дохід. Свій бізнес - це ще й величезна відповідальність, великі ризики, ненормований робочий день.

Якщо для вас є пріоритетним свобода дій, самостійність у прийнятті рішень, швидкий темп роботи, дохід, не обмежений рамками, тоді свій бізнес - саме те, що вам потрібно. Але, якщо ви не ризикова людина, вас лякають можлива нестабільність доходу, напруга і велика завантаженість, і як наслідок, брак вільного часу, то з «вільним плаванням » варто поки почекати.

І все ж, якщо є непереборне бажання почати свою справу, а стартового капіталу немає, кожен починаючий підприємець намагається знайти рішення цієї проблеми. Чи є реальним відкрити свій бізнес без початкового капіталу? Як показує практика, таке цілком можливо. У кожному разі, власний бізнес починається з його реєстрації. Процедура реєстрації всюди однакова. Можна зареєструвати ІП самостійно, а можна вдатися до допомоги кваліфікованих фахівців у даній сфері. У такому випадку, процедура реєстрації пройде швидше, і вам не потрібно буде витрачати свій час на організаційні питання.

Індивідуальний підприємець ( ІП) - найпопулярніша форма організації для тих, хто тільки робить перші кроки в світі бізнесу. Така організаційна форма дає можливість відкрити фірму, не маючи статутного капіталу, обійтися без ведення бухгалтерського обліку, а також без юридичної адреси.

Зареєструвавши ІП, початківець бізнесмен отримує:
- Найбільш простий і зручний спосіб законно розвивати власний бізнес,
- Вести господарську діяльність на рівних правах з юрособами, хоча сам таким не є,
- Здійснювати операції будь-якого характеру, згідно законодавства,
- Наймати на роботу персонал і вносити відповідні записи до трудових книжок,
- Відкривати розрахункові рахунки в банках для ведення підприємницької діяльності,
- Розпоряджатися коштами на банківських рахунках.

Варто відзначити, що в у підприємницькій діяльності не можуть використовуватися банківські рахунки, які відкриті, досить часто в Україні використовується цифрова валюта - це стосується інтернет-бізнесу. Біржа криптовалют дозволяє швидко конвертувати електронні гроші в справжні, що робить організацію бізнесу більш простішою.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.