Apple запатентувала "прозорий" екран Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2014 12:39 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту ukrainianiphone.com
Фото з сайту ukrainianiphone.com

Цими днями знаменита компанія Apple запатентувала новий винахід – прозорий екран для своїх гаджетів. Новинка покликана вберегти користувачів, що полюбляють проводити SMS-листування на ходу, від небезпек, які їх можуть підстерігати прямо під ногами. В якості основного елемента системи використовуватиметься основна камера iPhone, яка й дозволить створити ілюзію прозорого екрану.

В описі патенту зазначається, що основна камера смартфону зніматиме те, що відбувається перед користувачем, і в режимі реального часу передаватиме його на пристрій – в якості фонової режиму. В результаті користувач навіть під час набору текстових повідомлень зможе краєм ока контролювати простір, а це у свою чергу дозволить йому уникнути зіткнень з несподіваними перешкодами. Щоб активувати функцію, вистачить натиснути на одну кнопку графічного інтерфейсу.

Повідомляється, що «живий фон» буде доступний не лише під час листування. Його можна буде вмикати під час перегляду інформації в браузері, під час читання електронних книг тощо.

Одна технологія потребує удосконалення, тому що на даний час для того, щоб технологія втілювалася в життя, необхідно тримати смартфон перед собою строго перпендикулярно землі. А це не зовсім зручно, погодьтеся, однак у компанії зазначили, що зараз розробники програмного забезпечення активно працюють над вирішенням цієї проблеми.

На цьому «новинки» від Apple не закінчуються: цими днями в Інтернеті з’явилося трохи інформації стосовно того, як виглядатиме нове покоління iPhone - iPhone 6. Згідно з чутками, що швидко поширюються в мережі, новий смартфон отримає зовсім несподіваний дизайн, який скидатиметься на дизайн плеєра iPod nano 7, який у продаж ще навіть не надійшов.

На основі цих чуток дизайнер Мартін Хажек вирішив створити новий концепт iPhone 6 – авторську версію. Крім особливостей зовнішнього вигляду, про які з’явилася інформація в Інтернеті, Хажек зібрав всі відомості про смартфон, які публікувалися раніше. Шляхом скрупульозних підрахунків було визначено розміри та товщину iPhone 6.

В результаті новий концептуальний iPhone 6 отримає 4.7-дюймовий екран, а рамки по обидва боки екрану будуть вузькими, тому сам пристрій не виглядатиме громіздким. Товщина ж пристрою зменшиться на два міліметри у порівнянні з останньою версією смартфонів.

Джерело: http://telegraf.by/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.