Парфуми з ароматом гнилої плоті допоможуть пережити зомбі-апокаліпсис Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2014 20:10 · Розділ: Цікаві факти

Якщо ви вірите в зомбі-апокаліпсис, не пропустіть новинку, створену хіміком з Небраски: новий парфум допоможе побороти страхітливих чудовиськ, що встануть з могил, та залишитися в живих, коли світом запанують зомбі.

Так, забудьте про сокири, дробовики і пістолети, осикові кілки: у боротьбі проти живих мерців вони неефективні. Є куди дієвіший і, слід визнати, хитріший спосіб побороти смертоносних потвор. Це – парфуми з запахом гнилої плоті.

Парфум, який поки що знаходиться на стадії розробки, отримає назву «Смерть», а його створення стане можливим завдяки поєднанню трьох огидних ароматів.

І хоча більшості людей подобаються квіткові та мускусні аромати, автор ідеї говорить, що вони не зможуть врятувати нас від смерті. А от аромат гнилого м’яса допоможе нам обдурити зомбі і залишитися в живих. Вдихнувши сморід, зомбі подумають, що людина мертва, і не захочуть її повторно вбивати.

За словами хіміка Рейчал Беркс з коледжу Доан в штаті Небраска, зомбі-репелент або парфум-смерть не так уже й важко створити – доведеться змішати докупи всього три речовини.

Головні інгредієнти парфумів - путресцин і кадаверин. Ці хімічні сполуки генеруються тілами на початкових стадіях розкладання, і саме вони забезпечують огидний запах гниття.

Та щоб одеколон і справді виділяв сморід смерті, необхідно ці два інгредієнти доповнити третім – метантіолом. Саме ця хімічна сполука дарує «неповторний аромат» тухлим яйцям і гнилій капусті, розповіла винахідниця. Вона навіть зняла спеціальний ролик, адресований співробітникам Американського хімічного товариства.

Як ви уже встигли зрозуміти, ідея парфумів досить проста. Полягає вона в тому, що, розпорошивши на себе одеколон, ви станете пахнути, як труп, а це зіб’є з пантелику зомбі. Вони втратять цікавість до мертвяків, адже головна їхня здобич – жива плоть. Якщо ж до аромату додати ще повадки та звички зомбі і відповідний макіяж, вас взагалі можуть прийняти за свого.

Над створенням парфумів смерті доктор Беркс працює вже три роки. Вона розповіла, що парфум буде дуже економний, оскільки кількох крапель вистачить для тривалого ефекту неймовірної смердючості.

За словами вченої, щоб втілення аромату стало можливим, доведеться використовувати модифіковані бактерії E.coli – саме вони дозволять створити всі необхідні для виробництва аромату поліаміни.

Джерело: http://limon.postimees.ee/

Інші новини розділу