Харків'янин записав рок-версію українського гімну Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2014 17:06 · Розділ: Події у світі

Державна символіка – один з головних атрибутів кожної держави. Саме тому кожен національно свідомий громадянин повинен цінувати прапор, герб та гімн власної держави. Чинити по-іншому – соромно й негідно. Можна, звичайно, знати іноземні мови, особливо англійську. До речі, корпоративный английский в харькове доступний для багатьох, охочих до просування власної справи за межі країни.

Звісно, мова не йде про те, що ми повинні загорнутися в синьо-жовтий прапор та при перших акордах гімну, де б він не лунав, зриватися на ноги, але принаймні мовчазна повага повинна бути. А це означає, що не варто насміхатися над текстом гімну чи топтати ногами блакитно-жовтий стяг.

Скоріше, навпаки: варто постаратися зробити так, щоб знайшлося більш цінителів української символіки, що і спробував зробити музикант Микита Рубченко. І, слід сказати, результат у нього вийшов досить оригінальним.

Хлопець вирішив записати рок-версію українського гімну. Відео він виклав на YouTube.

При цьому музикант сам виконує драйвовий гімн, граючи на різних музичних інструментах. А відеоролик було створено шляхом професійного монтажу.

Зараз колишній харків’янин (принаймні, така інформація міститься на сторінці музиканта в соціальній мережі Facebook) мешкає в Німеччині в місті Берлін.

Раніше Рубченко був музикантом в місцевому гурті «Екзистенція». На популярному відеохостингу можна знайти й інші відео Микити Рубченка – здебільшого це уроки гри на гітарі.

Кліп українського рок-гімну було знято в одному з нічних клубів. Музикант зізнається, що не очікував настільки шаленої популярності: всього за одну добу після публікації кліп назбирав чверть мільйона переглядів, активне обговорення він викликав і у ЗМІ.

Сам Микита захоплюється грою на музичних інструментах з чотирьох років. Сьогодні він освоїв гру на семи інструментах, самостійно пише музику, є продюсером і займається аранжуванням.

Хлопець розповів, що його улюблений музичний напрям – це, зрозуміло, рок-музика, однак виконання національного гімну далося йому нелегко. Всі партії Микита виконав сам, а ось кліп знімала чимала команда – більше десяти чоловік. Проект хлопці втілили в життя за власні кошти, бажаючи зробити свій внесок у добробут та єдність країни. А ось студію звукозапису їм надали безкоштовно.

Микита зізнався, що сьогодні українцям як ніколи не вистачає позитивних емоцій, люди стали роздратованими і озлобленими. А гімн – це та музика, яка об’єднує всю країну, тому він і вирішив додати йому чуттєвості і емоцій.

Відео можна переглянути на https://www.youtube.com/watch?v=b0chk_aX5VI&feature=player_embedded

Джерело: http://ru.tsn.ua/

Інші новини розділу