У Північній Кореї чоловіків зобов'язали стригтися як Кім Чен Ин Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2014 13:36 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Північній Кореї вийшло урядове розпорядження, яке зобов’язує всіх чоловіків у країні стригтися так, як стрижеться їхній вождь Кім Чен Ин. При чому розпорядження, видане урядовцями, стосується всіх представників чоловічої статі в країні.

Така нововведення прийняли всього два тижні тому, та за такий короткий термін практично всі представники сильної статі в Кореї втілили в життя постанову, постригшись так, як і перша особа країни.

До моменту прийняття закону чоловіки Північної Кореї мали відносно вільний вибір у справі зачіски. Їм дозволялося вибирати на власне уподобання одну із десяти зачісок, представлених у списку дозволених. Але тепер уряд країни обмежив вибір, вирішивши постригти всіх на один манер.

Зрозуміло, що таке розпорядження не викликало захвату в мешканців країни. При чому незадоволених чимало як серед чоловіків, так і серед жінок - останнім також не хочеться, щоб їхні чоловіки перетворилися на посміховиськ.

Справа в тому, що зачіска північнокорейського вождя, м’яко кажучи, не надто красива, та й пасує вона далеко не всім.

«Зачіска нашого вождя дуже специфічна, якщо так можна виразитися. Вона личить далеко не всім, оскільки у людей різні форми обличчя і голови», - зауважив з даного приводу співрозмовник радіостанції «Вільна Азія», який зі зрозумілих причин побажав зберегти своє ім’я в таємниці.

Втім, є ще одна причина, через яку зачіска вождя в мешканців Північної Кореї особливого ентузіазму не викликає. Справа в тому, що така зачіска дуже нагадує ту, яку носили китайські контрабандисти. А для консервативних мешканців Північної Кореї це взагалі щось із чимось.

Так, за даними місцевої преси, практично в усіх мешканців країни зачіска Кім Чен Ина асоціюється зі стрижкою китайських торговців, які займалися контрабандою. Пік їхньої діяльності припав на середину 2000 року.

Що ж стосується північнокорейських жінок, то вони поки що мають право вибирати зачіску із кількох дозволених. Однак і для них трохи раніше були прийняті обмеження: зачіска не повинна виходити за межі дозволених урядом Північної Кореї. Та все ж кореянки хвилюються з приводу того, що в будь-який момент урядовцям може стрелити в голову прийняти аналогічний закон, який змусить всіх жінок стригтися на один манер. А для представниць прекрасної статі, які стільки уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, це, погодьтеся, справжня трагедія.

Джерело: http://www.knews.kg/

Інші новини розділу