Не зовсім звичне застосування мікронавушників Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2014 15:35 · Розділ: Нові технології

Чим далі в ліс, тим більше дров – геніально, але цей поширений в народі фразеологізм ідеально підійде для характеристики світу новітніх технологій: якщо кілька десятків років тому люди й уявлення не мали, що таке телевізор, то сьогодні, здається, трохи розпещених користувачів не здивуєш вже ніяким гаджетом. Така ситуація не може не хвилювати – це зараз технології покликані служити людству, та де гарантія, що зовсім скоро вони не візьмуть над нами верх, знищивши дощенту чи підкоривши людську цивілізацію?

Будемо сподіватися, що цього все-таки не станеться і що людство зуміє зберегти контроль над машинами. А поки що ми можемо вдосталь насолоджуватися усіма можливостями, які дарує нам використання новітніх технологій.

Сьогодні мова піде про микронаушник – такий звичний для нас сьогодні і такою ж мірою новаторський кілька років тому.

Сьогодні мікронавушники використовуються повсюди, а особливо їх облюбували школярі та студенти, вважаючи справжніми помічниками на іспитах. Та все ж сфера використання цих мікро-гаджетів не обмежується освітньою сферою – їхні можливості дозволяють їм завойовувати признання і в інших сферах.

1. Охоронні системи. Перші мікронавушники створювалися в якості елементів охоронних систем та систем таємного зв’язку. Ними користувалися охоронці – щоб в режимі реального часу передати інформацію стосовно того, що відбувається навколо, чи начальству, чи власникам, для прикладу, - а також співробітники спецслужб – для чого, всім зрозуміло, адже всі ми дивилися фільми про Джеймса Бонда.

2. Навушники активно використовуються на телебаченні. Мікронавушник став справжнім товаришем дикторів, телеведучих, гостей, запрошених в ефір тієї чи іншої програми, ораторів та політиків, які виступають перед народом.

3. Частенько навушники використовують любителі азартних ігор: справді, чому б, граючи в покер, не послухати підказки товаришів, які грають з вами в одній команді, адже й так азартні ігри засновані на обмані та блефі.

4. Сьогодні ж мікронавушники прийшли на допомогу школярам і студентам, які хочуть успішно здати іспити, щоб іти по життю далі. Часто їх використовують при пошуку роботи – щоб успішно пройти співбесіду та, для прикладу, зняти нервову напругу. Знадобиться цей гаджет і на різного роду конференціях та зустрічах, адже ваш партнер зможе інформувати вас про останні події, і ви зможете використати цю інформацію з вигодою для власної компанії.

5. А ще навушник може допомогти уникнути занудливого співрозмовника – увімкнув музику і робиш вигляд, що уважно слухаєш нісенітницю, що лине у ваші вуха. Або, для прикладу, уникнути прискіпувань шефа, якщо в робочий час ви захотіли послухати музику чи аудіокурси з англійської.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.