5 способів розіграти друзів та колег Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2014 12:28 · Розділ: Розваги

Наближається день сміху, і нам би дуже хотілося добряче посміятися над своїми друзями та знайомими. Щоправда, фантазії не завжди вистачає: треба ж, щоб і розіграш був веселим, і разом з тим не надто вульгарним, та й щоб вам за ваш жарт потім вам же не перепало. Саме тому слід жартувати, виходячи з особливостей аудиторії.

1. Коли хочете пожартувати на роботі, спершу вирішіть, хто стане об’єктом вашого розіграшу. Якщо ваш бос не розуміє жартів, а почуття гумору від нього віддалене настільки, як балет від Шварценегера, пожартуйте краще над колегами. Для цього варто попередньо підготуватися: залиште на видному місці наказ про звільнення низки працівників, сядьте на своє місце і спостерігайте за реакцією.

Якщо ж ваш шеф – людина адекватна, зберіться всім колективом і йдіть писати заяву на звільнення. Всі без винятку – головне, щоб ви не зареготали у найбільш невідповідний момент і не звели розіграш нанівець.

2. Наступний розіграш – не такий жорстокий, але й не настільки кумедний. Підійде він також для розігрування ваших колег. Все, що вам потрібно зробити, це прийти на півгодини раніше, і трохи попрацювати над комп’ютерами колег. Поміняйте заставку на якусь непристойну картинку, змініть основні функції комп’ютера та миші, а тоді йдіть геть, щоб ніхто нічого не запідозрив.

1 квітня вже зовсім близько (фото з сайту supersadovnik.net)
1 квітня вже зовсім близько (фото з сайту supersadovnik.net)

3. Якщо жартувати нема над ким, а у вас аж руки сверблять, пожартуйте над сусідами. Для прикладу, скористайтеся «бородатим» розіграшем: візьміть мотузку і зв’яжіть докупи всі сусідські двері. Далі вам залишиться лише спостерігати за реакцією сусідів. Та якщо ви – не Кличко, а ваш сусід – гора м’язів з залізними кулаками, краще від такого розіграшу відмовитися: хто знає, як зреагує сусід на ваші жарти.

4. Ну і, звісно, як же обійтися без того, щоб не розіграти коханого чи кохану. Дівчата можуть «випадково» надіслати чоловікові чи коханому СМС, написавши щось на зразок «Ну де ж ти? Давай швидше, поки чоловік не повернувся!» - ваш партнер обов’язково зреагує. Можете спробувати пожартувати з тестами на вагітність – для цього тонким червоним фломастером намалюйте дві смужки і покажіть тест своєму обранцеві.

5. А ось хлопці можуть пожартувати по-іншому. Запросіть свою кохану в ресторан, і коли вона відлучиться, непомітно підкличте офіціанта і заплатіть йому за обід. Коли ж ваша дівчина повернеться, зробіть вигляд, що у вас не вистачає грошей, і запропонуйте дівчині непомітно втекти. Далі спостерігайте за її реакцією, особливо, коли і в неї в гаманці вітер віє.

Джерело: http://womanbook.com.ua/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.