У Сирії молодята розлучилися прямо на весіллі - через пісню про ослика Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2014 15:02 · Розділ: Події у світі

Якщо вже справа доходить до одруження, то ми розраховуємо прожити з коханим чи коханою ну якщо і не все життя, то, принаймні, довгі роки, у щасті та злагоді, без сварок і скандалів. І явно не хотілося б через рік-два розлучитися, не говорячи вже про розлучення на самому весіллі.

Недавно молодята розлучилися прямо на власному весіллі, і причиною розлучення стала… пісенька про ослика.

Весільна церемонія проходила в місті Латакія, що знаходиться в Сирії. Під час весільного торжества молодий оголосив про розлучення зі своєю нареченою, чим неабияк спантеличив гостей, родичів та й саму молоду. Ще б пак, сталося це під час весільного торжества на очах в усіх присутніх.

Причина розлучення не менш кумедна, ніж сам жених: виявляється, молодого-невдаху розлютила жартівлива пісенька, яку наречена вибрала для церемонії. Пісенька називається приблизно так «Я люблю тебе, мій віслючок», і, як ви вже встигли зрозуміти з назви, в ній наречена раз по раз називає свого обранця віслюком.

У пісні дівчина попереджає, що лише вона має право так називати свого чоловіка. Якщо ж на таке зважиться хтось із сторонніх, вона неабияк лютуватиме.

І ось безтурботна наречена, наспівуючи цю жартівливу пісеньку та весело сміючись, запропонувала своєму коханому саме під цю пісеньку станцювати танець молодят. Але той не погодився і попросив діджея увімкнути якусь більш романтичну мелодію. Останній став упиратися: мовляв, він не може змінити пісню, оскільки її замовив не хто інший, а сама наречена.

Украй розгніваний наречений розлютився ще більше. Вихопивши мікрофон у діджея, він тричі вигукнув «Талік», що на українську перекладається як я з тобою розлучаюся.

Мусульманські традиції і обради вважають, що цього цілком достатньо, щоб шлюб вважався розірваним. Таким чином, молодята були одружені всього кілька годин, а герой пісні ослик, сам того не відаючи, став причиною цієї, так би мовити, трагедії.

Таким чином, сирійські молодята стали справжніми рекордсменами, хоча короткі шлюби відомі історії й раніше. А оскільки прості смертні, можливо, хотіли б приховати факт настільки швидкого розлучення, коли ми говоримо про короткі шлюби, то маємо на увазі в першу чергу зірок. Серед них є чимало таких, які розлучалися всього через кілька годин після укладення шлюбу. Складається враження, що це у акторів таке хобі – розлучатися й одружуватися.

Так, на початку минулого століття Рудольф Валентіно и Джин Еккер припинили спілкуватися після першої шлюбної ночі: Джин не впустила свого чоловіка до себе в номер, і ночі як такої так і не було. Втім, пара зуміла зберегти дружні взаємини.

Ще один приклад - Брітні Спірс і Джейсон Александр, шлюб яких тривав всього два дні.

Джерело: http://infosmi.net/

Інші новини розділу