Португальські дизайнери збудували дім для прибульців Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2014 10:48 · Розділ: Події у світі

Намагаючись піддобрятись до позаземних цивілізацій (якщо вони, звісно, існують), португальські дизайнери вирішили збудувати дім для непрошених гостей. Можливо, побачивши, що на них чекали, інопланетяни швидше вийдуть на контакт з людством.

Будинок отримав назву Ufogel, і, як уже означало, створено його спеціально для прибульців.

Споруда під назвою Ufogel зовні виглядає як справжня посадкова капсула. Встановлюють її на спеціальні ніжки, завдяки чому вона практично «висить» у повітрі, майже зовсім не торкаючись землі.

Щоб створити дім, португальські дизайнери вирішили помізкувати, яким уявляють своє помешкання представники інопланетних цивілізацій. І ось художники вирішили дотримуватися однієї концепції: якщо б інопланетяни відвідали нашу планету, то, скоріше за все, хотіли б зберегти максимальну незалежність від оточуючого світу.

Саме тому всі системи в будинку працюють автономно, а джерела енергії, які в ньому використовуються, заслуговують називатися екологічними.

Дах будинку Ufogel вкритий сонячними батареями, тож у ясну і спекотну погоду вони здатні повністю забезпечити енергією весь дім, який, до речі, доверху нашпигований найсучаснішою побутовою технікою. Тим не менше, всередині дім не виглядає розкішним до вульгарності: тут є все необхідне, проте виконано його в мінімалістичному стилі - хто його зна, які помешкання собі будують інопланетяни.

Тепер залишилося лише очікувати, коли ж врешті-решт НЛО приземлиться неподалік дивовижної конструкції.

Португальські дизайнери, ясна річ, не єдині, хто створює незвичні конструкції, що використовуються в якості помешкання. Недавно, для прикладу, архітектор Ван Бо Ле-Ментцель (Van Bo Le-Mentzel) спробував знайти рішення проблеми перенаселення мегаполісів. Щоб усі, хто в них проживає, мали своє житло, дизайнер представив світові найменший будинок світу. Він і справді може вважатися найменшим, адже займає площу всього в один квадратний метр. І на цій площі дизайнер навіть зумів розмістити стіл.

Дім площею в один квадратний метр (фото з www.buzzpatrol.com)
Дім площею в один квадратний метр (фото з www.buzzpatrol.com)

Мешканець столиці Німеччини «оснастив» свій дім дверима та вікнами, а в його хатини, як і годиться, є дах. Легким порухом руки дім можна перевернути, і він стане зручною і комфортною спальнею. Винахідник дуже тішиться тим, що йому вдалося створити. За його зізнанням, він готовий поділитися своєю ідеєю з усім світом. Для цього необхідно лише зайти на сайт і заповнити відповідну форму.


Інші новини розділу